Zestaw 2.1 do 5000zł

Riddick1500

New member
Witam. Panowie proszę o poradę w zakupie zestawu. Cena może być z drobnym hakiem;-). Zastanawiam się nad am Pioneera vsv 830 (wolałbym model 831 z racji dostępu do Tidala z którego zdarza się skorzystać - tylko ta cena)- szkoda że 830 tej opcji nie ma. Co do kolumn i suba to mój wybór padł na firmę Klipsch a mianowicie: Klipsch RF-42 II i sub Klipsch R-12SW. Zastosowanie to 60% filmy/telewizja i 40% muzyka (w tym trochę Tidala i radia internetowego). I najważniejsze - jestem baso-lubem przyczym nie chodzi mi o "proste umcyk umcyk":lol: tylko preferuje dobry bas. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
 

Riddick1500

New member
Dzięki:) a co do ampli - ten Pioneer będzie w porządku czy coś innego?.
Ps Nie orientujesz się jaka jest właściwie cena Pioneera VSX 831 - pytam bo widziałem 2, jedna to 2800 a to sporo za drogo w stosunku do modelu 830 a druga to 2000zł i nad tą bym pomyślał - w sensie jeśli apli dobry to bym wziął bo bez suba to akurat wychodzi 5k :)
 

Riddick1500

New member
Zastanawiałem się nad nim ale ze względu na brak wbudowanego wifi i brak obsługi vtunera (radio analogowe fm mnie nie interesuje, szczególnie że za rok go już nie będzie) zrezygnowałem z niego. Poza tym na obecną chwilę nie potrzebuje obsługi 7.1 - wystarczy mi 5.1, szczególnie że na razie i tak będzie 2.0 - 2.1:grin: aż do remontu pokoju. Dlatego też pytam czy model vsx 830 jest ok wraz z Klipsch R-26F. Swoją drogą i tak muszę się przejść do nautilusa 2 w Rzeszowie i zobaczyć - ups:lol: posłuchać jak to gra. Chodź wiem że i tak będzie miliard razy lepiej niż na moim obecnym sprzęcie -wstyd się przyznać ale chodzi o Logitech Z5500
Jestem ciekaw czy da się wyrwać Pioneera vsx 831 za 2k bo było by idealnie, oczywiście jeśli ampli jest ok
 

Riddick1500

New member

Riddick1500

New member
A co Kolega/Koledzy powiedzą na ONKYO TX-NR646. Cena w nautilusie to 2449zł ale znalazłem w RTVmax w cenie 2147zł wiec cena jest OK. I tak się zastanawiam czy w Nautilusie dostanę taki rabat czy tylko same głośniki kupię:p
 

Rafal7

Banned
RtvMax sprzęt może być bez polskiej gwarancji bo jest ściągany za granicy.
Więc nie wiem czy ta taniość jest warta tych 300 zł.
 

Riddick1500

New member
Nie nie jest:D - nie wiedziałem - sklep odpada. A co Kolega powie o AFG computers - tam jest za 2199zł
I ogólnie czy ten ampli jest ok - w sensie wart zakupu?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Rtv max z Łodzi ma na stanie takie sprzęty jak nikt inny w Pl. Ściągają z zagranicy. Był już tu wątek o tv Sony z UK.
P.s. Pisałem z ironia o tym co oni mają, bo mają tylko na stronie, zwłaszcza te duże plazmy i oledy....
 

Riddick1500

New member
Kurcze chyba się wstrzymam z ampli do czasu wyjścia Onkyo TX-NR555. Jestem ciekaw jak będzie się sprawował. Fakt że zasilacz słabszy od modelu 646 ale waży o 20dkg więcej, więc chyba poza bajerami coś tam do środka upchali :)
 
Do góry