Zepsuty głośnik koda harmony 5300

buqers

New member
Witam

Mam ten zestaw kolumn od 2 lat audio.com.pl/pics/newsy/koda_polpak_tabela_max.jpg. Niestety frontowa kolumna upadła i ten trzeci głośnik od dołu przy niektórych dźwiękach zaczyna dosłownie pierdzieć :( Gwarancji nie mam. Co zrobić w takim przypadku? kupić taki głośniczek? Tu są parametry audio.com.pl/pics/newsy/koda_polpak_tabela_max.jpg. Muszę wiedzieć dokładnie jaki kupić. Kolega mi mówi, że mogę przełożyć głośniczek z surrounda, bo to są te same i kupić jakiś tańszy zamiennik do tego surrounda.
 

buqers

New member
No to chociaż powiedz czy można tak zrobić i jaki ten głośnik kupić? Czy ten z surrouda jest taki sam jak ten z frontowej?
 

buqers

New member
Niestety już próbowałem ;) Nic z tego. Jakieś propozycje? Jestem w stanie kupić ten jeden głośniczek tylko muszę wiedzieć jaki ;( I czy można tak zamienić między frontem a surroundem?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Teraz wykręcamy głośnik z satelity i ten rozwalony. Trzeba go porównać i jak pasuje to zamienić.
 

buqers

New member
pasuje. Ale teraz jaki kupić do tej satelity żeby pasował? 10,1 mm niby ma wg. parametrów. Jakiej firmy kupić?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zrób fotkę, zmierz dokładnie średnicę i odstęp od otworów montażowych. Ma jakiś opis na magnesie?
 
Do góry