Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Dubek

Member
Bez reklam
Zastanawiasz się nad kupnem htc One M10 może? Po nieudanej M9 ten powinien być znowu bardzo dobrym telefonem.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o telefony to żadne z podejść nie odwiodło mnie od serii Galaxy S Samsunga. Musisz przedzwonić albo udać się w ciemno do serwisu Samsunga jeżeli takowy istnieje w Twoim mieście. Miałem problem z wyświetlaczem w S4, tydzień po zakupie i oddałem telefon do serwisu w Krakowie. Naprawili(wymienili) w 24 godziny:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dubek, na chwilę obecną chce naprawić S6. Co będzie dalej zobaczymy.

Pakolo, ale chcę wiedzieć którą z dostępnych procedur zastosować (zgodnie z obowiązaująca literą prawa, a to się zmienia jak w kalejdoskopie)
Jeżeli się okaże, że mam możliwość zwrotu/wymiany słuchawki, to wolę tą opcję od wymiany wyświetlacza i grzebania w telefonie.

Zdaje się, że Ty nie powinieneś bawić się w naprawy słuchawki zaraz po kupnie, ale żądać zwrotu gotówki ew. wymiany na nowy.
To tak na marginesie ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Telefon miałem na firmę i zależało mi na szybkim załatwieniu sprawy stąd poszedłem na skróty.

Nie wiem jak to wygląda w mm, ale np w Euro RTV AGD musiałbyś się z nimi bujać miesiącami.

Nie wiem czy już kiedyś bawiłeś się w reklamacje Samsunga, ale musisz się uzbroić w cierpliwość, mój ojciec już ponad 2 miesiące walczy z nimi o wymianę/zwrot kasy za Samsunga UE65JS9000 i sprawą aktualnie kieruje rzecznik praw konsumenta. Podobno MM i Saturn mają inne podejście. Powodzenia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawie, linia która leciała przez ekran (co prawda cienka, ledwo widoczna) całkowicie zniknęła. Jak znam życie... do czasu.
Polubiłem tą słuchawkę, ale po zmianie softu na nowszy i wspomnianej awarii, to już nie jest to samo.
Czar prysł ; )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Miałem problem z wyświetlaczem w S4, tydzień po zakupie i oddałem telefon do serwisu w Krakowie. Naprawili(wymienili) w 24 godziny:)
Coś słabo. Kiedy wymieniałem wyświetlacz kazali mi iść na zakupy i przyjść za pół godziny, jednak po 15 minutach tel był do odbioru ;) (Katowice)
Pakolo, ale chcę wiedzieć którą z dostępnych procedur zastosować (zgodnie z obowiązaująca literą prawa, a to się zmienia jak w kalejdoskopie)
Jeżeli się okaże, że mam możliwość zwrotu/wymiany słuchawki, to wolę tą opcję od wymiany wyświetlacza i grzebania w telefonie.

Zdaje się, że Ty nie powinieneś bawić się w naprawy słuchawki zaraz po kupnie, ale żądać zwrotu gotówki ew. wymiany na nowy.
To tak na marginesie ;)
Miałem tez etui w którym pękły zaczepy na telefon - wymienili, potem znów to samo - sami zaproponowali zwrot kasy lub ponowną wymianę
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
No to byłem szczęśliwi przez 3 dni z nowym S7 ale ekran zgasł i teraz
Czekam na nowy !
Mam teraz zastępczy neo 5 i po 7 dniach cisza mówią ze naprawia .......
Dam znac jak się skończył temat ;)
 

kuba378

Active member
Ja ciągle nie mogę znaleźć godnego następcy HTC One M7. Cały czas działa i wygląda bez zarzutu (ma już ponad 3 lata). Myślałem o kupnie S6 lub S7, ale chyba narazie się wstrzymam.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ja też lecę do serwisu. Poproszę o wgranie starego softu. Wczoraj samo jądro systemu zaśpiewało zużycie 3 GB internetu (w ciągu 7 dni), wolnych zostało kropelka. Cały czas coś pobiera pomimo wyłączenia wszystkiego.
echh, mam dość androida 6
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Coś słabo. Kiedy wymieniałem wyświetlacz kazali mi iść na zakupy i przyjść za pół godziny, jednak po 15 minutach tel był do odbioru ;) (Katowice)

Miałem tez etui w którym pękły zaczepy na telefon - wymienili, potem znów to samo - sami zaproponowali zwrot kasy lub ponowną wymianę

Ok wygrałeś, na siłę do Katowic w 1h dojeżdżam więc następnym razem tam się wybiorę do serwisu:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Postaram się zawitać w poniedziałek, jak nie wyskoczy mi coś większego w pracy.

Z informacji jakie uzyskałem wczoraj, nie będzie możliwości wgrania niższej wersji softu.
Gość z Samsunga tłumaczył to gwarancją, jakimiś kluczami systemowymi itp.
Nie wnikałem, bo czasu nie było, a nie chcę skłamać. Zobaczymy jak to będzie u Ciebie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe, w sieci nawet piszą jak to zrobić...
Wkurzyłem się. Wczoraj zostało mi 400 BM pamięci (z 32 GB). Muzyki miałem tylko 7 GB. Skasowałem całość by jakoś żyć, zostawiłem kilka ważniejszych aplikacji, zablokowałem pobieranie w tle. Co ciekawe te wszystkie aplikacje pobierają groszowe zasoby. To jadro systemu zżera większość. Ewidentnie u mnie też jakiś bug, u Ciebie z wibracją, u mnie z transferem i zapychaniem pamięci. Każdego dnia znikało jakieś 200 MB. Ewidentnie coś pobiera i zapisuje w pamięci (pamięć w urządzeniu kurczy się w zastraszającym tempie, a z limit 5GB u operatora w tydzień zeżarło 3 GB.
Nie jest to rozwiązanie problemu, bo czuję że za kilka dni będzie znów zapchany. W pracy muszę mieć internet włączony.
Gdzie my żyjemy, czy to ja mam być dla smarta i kasować wszystko by chodził, czy to ma być narzędzie dla mnie? Chyba się gubię... :)


Żonka będzie mieć iPhone'a niedługo to zobaczę jak to się je. Aż korci mnie teraz jakaś Lumia, którą tak gardziłem 2 lata temu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry