Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolo2
Nie wyobrażam sobie przesiadki na inną słuchawkę, nakładka Samsunga itd.

Armanig
To już profilaktyczna wymiana co dwa lata, nie czuję tej radości co przy przesiadce z s5 na s7 edge. Fajny jest s21 ultra, a nie w tej cenie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też sobie nie wyobrażam, chyba, że któryś producent odstawi jakiś SF i się przeproszę w imię nowinek, a tak, po za tym, wszystko działa.
Pomyśli się nad nowym za 2 lata.

Samsung mnie nie lubi, ale ja go lubię. Co zrobić ; )
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Lolo2

Nie wyobrażam sobie przesiadki na inną słuchawkę, nakładka Samsunga itd.



Armanig

To już profilaktyczna wymiana co dwa lata, nie czuję tej radości co przy przesiadce z s5 na s7 edge. Fajny jest s21 ultra, a nie w tej cenie...
Mam to samo. Ciężko się rozstać z softem Samsunga. Zresztą ONE UI działa świetnie.

Dla mnie przesiadka póki co mija się z celem. Nawet na wersję Ultra. Względem N10+ nie zyskuje nic, poza drobnymi smaczkami. Cokolwiek poniżej Ultra to regres względem N10+.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda, że u mnie od jakiegoś czasu (być może od którejś aktualizacji) po wyjściu z domu, nie zawsze przełącza się z WiFi, na sieć komórkową. Nie mam pojęcia od czego to zależy, a próbowałem już większość ustawień. Od lat nie miałem takich problemów z żadnym telefonem Samsunga, a także obecnym. Zwyczajnie pewnego dnia (od kilku msc.) pojawia się ikonka WiFi z wykrzyknikiem i trzeba ręcznie wyłączyć, wówczas załącza się intertnet.

Najlepsze jest to, że raz się automatycznie przełączy i nie ma problemu, innym razem trzeba samemu wyłączać WiFi.
Może wina operatora? Co najmniej dziwne i upierdliwe.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Szkoda, że u mnie od jakiegoś czasu (być może od którejś aktualizacji) po wyjściu z domu, nie zawsze przełącza się z WiFi, na sieć komórkową. Nie mam pojęcia od czego to zależy, a próbowałem już większość ustawień. Od lat nie miałem takich problemów z żadnym telefonem Samsunga, a także obecnym. Zwyczajnie pewnego dnia (od kilku msc.) pojawia się ikonka WiFi z wykrzyknikiem i trzeba ręcznie wyłączyć, wówczas załącza się intertnet.

Najlepsze jest to, że raz się automatycznie przełączy i nie ma problemu, innym razem trzeba samemu wyłączać WiFi.
Może wina operatora? Co najmniej dziwne i upierdliwe.
Masz już ONE UI 3.0?

Ta opcja jest włączona zapewne, ale warto sprawdzić.
7edf3e959cdb1dd1738f11fb2f57dac0.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze nie. Czytałem też gdzieś lamenty kilku użytkowników (Note), że mają problemy po aktualizacji, bateria, przegrzewanie itp.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jeszcze nie. Czytałem też gdzieś lamenty kilku użytkowników (Note), że mają problemy po aktualizacji, bateria, przegrzewanie itp.
Mam tą aktualizacje jako pierwszy region w Europie i jeden z pierwszych na świecie i bateria działa dużo lepiej, nie mam też problemów z przegrzewaniem. Zawsze czyszczę pamięć cache przed i po aktualizacji. Może tu tkwi problem u niektórych, albo po prostu mają ogólny śmietnik w telefonie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie Lolo na fejkowych kontach hejtuje Samsunga i sieje zamęt. Jak się pojawi soft, to aktualizuje.

Btw.
Gdybym miał wskazać najlepszą rzecz w tych nowych słuchawkach (czyli już od kilku lat), to bez wątpienia, jest to dla mnie szerokokątny obiektyw. Genialna sprawa, szkoda, że tak póżno wprowadzili, tysiące fotek zostałoby na pamiątkę w lepszym (większym) kadrze.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam też N10+. Może na N10 są problemy, chociaż prócz tamu jest to dokładnie to samo. W każdym razie ja jestem zadowolony z aktualizacji.

Szerokokątny obiektyw jest świetny, często używam. Jako jedno z kilku zdjęć, bo zwykłym też musi być.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie nagrywacie filmy w 4k hdr Waszymi Samsungami? U mnie w S21 występuje problem z lagami aparatu i problem z łapaniem ostrości. W trybie 4k 60fps jest wszystko ok, tak samo w 8k nagrywa bez problemów.

Btw
Po przesiadce z S9, aparat w s21 na duży plus.
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Znajomy z pracy rozbił telefon o beton. Wyciągnął z szafy 3 stare smartfony. Żadnego nie udało się uruchomić. W końcu sięgnął głębiej po Nokie "banan" z Matrixa i oczywiście działa :)

BTW, 8k w smartfonie to chyba żart. :hihi:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś sprawdzał, jak po najnowszej aktualizacji Samsunga wygląda sprawa z nagrywaniem rozmów na ACR? Bo jak są problemy, to odpuszczam.
 
Do góry