Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

bubafat

Active member
Bez reklam
No chyba nie. Zreszta nawet mi sie nie chce zmieniac. Ceny nie powazne a zysk/zmiana praktycznie znikoma.

Jedynie aparaty lepsze i baterie w lepszym stanie. Bo niczego szybciej/wiecej nie ma.

Chyba tylko mobilni gracze dostaja zauwazalna roznice.
A 'cywilne" telefony tak samo sie zasmieca, skutkiem czego tak samo spowolnia, tak samo nas podsluchaja, jak te 2 sezony starsze.

Taka, smutna refleksja, Pomimo ustawienia timecode'u, polecam obejrzec od poczatku.

https://youtu.be/hIXhnWUmMvw?t=1227
https://youtu.be/hIXhnWUmMvw?t=1820

[youtube]hIXhnWUmMvw[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Amazon zrobił promocje na serię Galaxy. Galaxy Ultra kosztujące w Polsce 5999 zł było po 3900 zł. N10+ za 2800 zł, S10 za 1900 zł, S10+ za 2600 zł, S20 za 2600 zł i S20+ za 2900 zł.

Takie ceny w Polsce będą może za kilkanaście miesięcy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Będzie, ale rewolucji nie wnosi. Nawet Design ma być taki sam jak N10. Promocje na Amazon to zawsze ciekawa sprawa. Ceny w bogatej Polsce są jakie są, biedni Niemcy muszą robić takie rabaty, aby telefony się sprzedawały ;D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie wazne technikalia.
Przyniesie obnizke cen aktualnych i poprzednich flagowych modeli. WSZEDZIE.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mogę się założyć o dobrą flaszkę, że w oficjalnej dystrybucji w Polsce ceny nawet nie zbliżą się do tych z tej promocji od Amazon po premierze N20 :)

Ostatnia promocja na S10 to śmieszne 2999 zł, a zobacz ile czasu już S20 jest na rynku. Niestety, ale realia są jakie są. Nie bez powodu ostatnie moje zakupu telefonów robiłem w Amazonie.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Na Amazonie ( FR,DE).okresowo zdarzaja sie dobre ceny na telefony Samsunga Jeszcze lepsze ceny znajdziesz w HK czy Singapurze, Ale nie ma to nic do faktu, ze za 3 miesiace bedzie kolejne przewartosciowanie, z racji nowych modeli N20 i Flip2. I taka jest kwintesencja tego co napisalem powyzej,
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie zgadzam się z tym, aby cena N20 wpłynęła na serię S. Nie było żadnych znaczących obniżek serii S po premierze N9, N10 to i po premierze N20 takich nie będzie. Seria Note to inny target klienta. Tak szczerze mówiąc to nie ma szans nawet na to, aby N10 zbliżył się do promocyjnej ceny z Amazon po premierze swojego następcy. Prędzej telefon zniknie ze sprzedaży niż osiągnie taki pułap cenowy. Zerknij proszę na sytuację z Note 9. Nie ma go już w oficjalnej dystrybucji, a jego historycznie najniższa cena wynosiła 2999 zł, a potem został wycofany.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie probuj mnie wciagac w jalowa dyskusje, do tego przypisujac mi tezy, ktorych nigdzie nie wyartykulowalem. Napisalem wyraznie, ze chodzi o modele FLAGOWE. Dzisiaj sa to Note i Flip, oraz S20 Ultra.
Napisales, ze nie zobczymy przez kilkanascie miesiecy spadku cen do takiego poziomu, jak z "promocji" Amazona, a ja napisalem, ze zobaczymy i to jeszcze w tym roku, bo za 3 miesiace wchodza nowe modele Note i Flip.
Seria S10 jest tak stara, ze wogole jej nie biore pod uwage i podejrzewam, ze malo kto sie tak starym produktem interesuje, wiec zakladac sie nie mam o co. Poza tym zakladam sie wylacznie z osobami honorowymi.
Nie odkrecisz tego i nie przeinaczysz, chocbys stawal na ogonie i udawal pozniej, ze pisales o modelach z inna specyfikacja, ktorej nie wyszczegolniles, a ktora to mocno roznicuje ceny poszczegolnych modeli.
Dla mnie to koniec dyskusji na ten temat.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Zjedz snickersa... ;) Jakbyś nie zauważył to podałem Ci jako przykład N9. Ty sobie dopisujesz jakieś dziwne teorie w swoim gburowatym stylu.

To, że Ty twierdzisz, że seria S nie jest flagowa nie oznacza, że tak jest naprawdę.
Gadkę o honorze sobie daruj, bo jesteś dla mnie tylko internetowym anonimem, którego nigdy nie poznam na żywo, w przeciwieństwie do kilku osób z tego i drugiego forum.

Tak, że dobrze, że kończysz tą dyskusję, bo w takim tonie na jakim ją sprowadziłeś nie mam zamiaru tego kontynuować.

P. S. Nikt Cie do dyskusji nie wciąga. Miałeś mnie ignorować, ale nie potrafisz. Co zapewne udowodnisz za chwilę ;) ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ok . no to skoro sie upierasz, to przyjmikmy, ze wszytskie modele serii S, wlacznie z najslabszym modelem, sa flagowcami. Jest to niedorzeczne i niczego to nie zmienia. Obnizki cen przyjada przy okazji wprowadzenia nowych modeli, Nastepnie na Black Friday, pozniej na okres swiateczno-noworoczny. Warto tez pamietac, ze pandemia i jej efekt ekonomiczny powoduje nie rokuje dobrze popytowi na arcydrogie telefony.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Historia jednego piksela, czyli jak zbrickowac swoja komorke, ladujac cudze tapety.

[youtube]iXKvwPjCGnY[/youtube]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jak tam Wasze covid19 trackery? Ciagle uspione czy juz dzialaja?

Bieogarnietym w temacie proponuje sprawdzic zawartosc Settings->Google Settings, dla sluchawdk z Andriidem I
Settings->Privacy->Health, dla Iphono'ow.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak tam Wasze covid19 trackery? Ciagle uspione czy juz dzialaja?

Bieogarnietym w temacie proponuje sprawdzic zawartosc Settings->Google Settings, dla sluchawdk z Andriidem I
Settings->Privacy->Health, dla Iphono'ow.

Nawet nie wiedzialem ze cos takiego jest.
Mam wylaczone :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co sadzicie o tym telefonie?

Szkoda troche ze nie ma 5g w 2100mhz.
Cenowo chyba super do konkurencji.
 
Do góry