Zdjęcia

mactwar

New member
Temat starawy ale problem podobny :)
Po wgraniu przez Media Server zdjęć do PS3, konsola sama je segreguje i tu się zaczyna problem, bo jak np. wrzucę zdjęcia ze marca 2011 to PS3 tworzy mi dwa katalogi jeden prawidłowy z datą wykonania zdjęć - "marzec2011" i drugi z datą importu do konsoli - "styczeń 2012" - wszystkie zdjęcia są wykonane w tym samym dniu.
Może wiecie co jest nie tak.
 

mactwar

New member
Zmieniałeś sposób sortowania zdjęć w PS3?
Tak, tylko opcje tam dostepne to, jeśli dobrze pamiętam:
1. wszystkie zdjęcia bez katalogów
2. katalogi według daty ściągnięcia na PS3
3. katalogi z podziałem na lata
4. i katalogi z podziałem na miesiące i lata

Problem w tym, że jakbym chciał używać dwóch ostatnich, żeby zachować choć pozory pożądku ;), to 20 zdjęć zrobionych w marcu 2011 roku PS3 wrzuca do dwóch oddzielnych katalogów - 2011 i 2012 lub marzec 2011 i styczeń 2012 - po kilka do każdego.
Nie mam pojęcia jakim kluczem bo we właściwościach wszystkie zdjęcia mają takie same dane (to są zdjęcia z jednego spaceru).
Najpierw myślałem, że to jakiś błąd przy kopiowaniu i usunąłem wszystkie zdjęcia z PS3 i jeszcze raz skopiowałem i efekt taki sam.
 

mactwar

New member
sprobuj sciagnac programik do zdjec z psstore playmemories czy jakos tak
Zrobiłem to wczoraj wieczorem i tam też tak podzielił fotki, tylko jeszcze na dodatek te co przypisał do daty ściągnięcia na PS3 zamiast do daty zrobienia to napisał że nie może ich wyświetlić ???
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No niestety, mam to samo od samego poczatku czyli lata lecą. Olałem ten problem i przyzwyczaiłem się. Niestety nigdy nie twierdzilem, ze PS3 to multimedialny kombajn, jak niektorzy. Ale takie drobne, a jakze przydatne funkcje moglyby się wreszczie pojawić. Nie sądzę, żeby dodanie jeszcze jednej opcji do sortowania bylo wielkim problemem dla programistow Sony.
 
Do góry