Zaskakujące konsekwencje zakupu tv 65" :)

z3

New member
Bez reklam
:) Podoba mi się ścisk dupska jaki mają dotychczasowi liderzy rynku i ich establishment. W końcu coś się dzieje na rynku po wielu latach stagnacji w obrębie producentów a oni nie mają pojęcia co z tym zrobić więc zamiast zabrać się do roboty wykorzystamy taktykę podkopywania.

Kiki podziw, że w ogóle odpowiadasz takim adwersarzom, którzy w życiu nie zrobili żadnego testu i nie rozumieją, że nie mają pokazać testu innej osoby tylko swój wkład w rozwój wiedzy i informacji na rynku AV. Przy okazji zgadzam się, że mógłbyś niektóre rzeczy robić trochę inaczej, jednak to zawsze są cudze preferencje i nie da się wszystkim dogodzić szczególnie jeśli mówimy o tysiącach ludzi.

Szkoda, że nie mam czasu już udzielać się na forum tak często ale pamiętam płacze użytkowników jak polecałeś Panasonica, JVC i inne marki fajnie, że niezależnie od czasów zawsze znajdzie się ktoś kto zamiast odnosić się do sprzętu ma ścisk tyłka o to co TY robisz.

A może przy okazji mistrzowie wymienicie źródła obrazu oprócz PC, które obecnie są wstanie wysłać obraz 100 Hz?
 
Ostatnia edycja:

darekgra

Member
Ja nie neguję jego wiedzy i wkładu lecz to w jaki sposób właśnie ten swój prestiż marnuje, pisząc często rzecz nie mające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Panowie złego słowa nie powiem na LCD Philipsa z matrycami 100Hz (oczywiście też mają małe niedoróbki, lub nie każdemu mogą się podobać ...), natomiast CTL to dla mnie najgorszy gniot, z ciekawości zacząłem czytać testy TCL C70, i na naszej stronie w teście, że nie smuży, dobra płynność, upłynniacze obrazu i wszystko na tak, a na innych stronach całkiem inne oceny i informacja, że TV z tej serii nie mają żadnych upłynniaczy, a wyższe modele jak mają to i tak to praktycznie nie działa.
Pytam się więc posiadaczy tej serii jak bez upłynniaczy na matrycy 50Hz o rozmiarze 50 + cali obraz może być płynny, jak na tym oglądać piłkę nożną, filmy akcji i podobne. Ponadto na naszej stronie oprócz zachwytu małej garstki użytkowników, same skargi i błagania, a to nie działa, a to niedopracowane ..., pomóżcie - co robić, kiedy nowy soft itd.
Dla niezdecydowanych - nie kupuj bubla za 2 tys. zł. , dozbieraj powiedzmy przez 6 miesięcy 1500 i kup coś sensownego, z czego będziesz zadowolony.
A wpisy typu CTL najlepsza relacja cena/jakość to jakieś kpiny. Bo po co kupować bubel, jak po dozbieraniu kaski mamy to co cieszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
darekgra - oczywiście wszyscy dziennikarze EISA (56 osób z całego świata to dyletanci), Dziennikarze i testerzy z całego świata ( potwierdzone filami profesjonalnymi na YT) to amatorzy - jedyny wykształcony - to TY.
I nich tak zostanie.
 
Do góry