Zapytanie o znikające wpisy.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oczywiście, że taki punkt się znajduje, ponieważ sam w sobie nie obejmuje wszystkich sytuacji jakie mogą wystąpić. Jak forum zaczynało regulamin obejmował 10 ogólnikowych zdań, które dla 99% były jasne. Jak forum zaczęło mocno się rozwijać przyszły osoby, które zaczęły szukać dziur w regulaminie i celowo z nich korzystać i dlatego jest umieszczony punkt 54. "Administracja zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian/edycji a w niektórych przypadkach, usuwania postów znajdujących się na forum."
 
D

Deleted member 121090

Guest
Dziękuję za informację.
Teraz mam jasność.
Czyli administracja może zrobić z naszymi wpisami co chce, wedle własnego uznania. Nie mamy na to żadnego wpływu.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tylko nie na każdym forum jest to usankcjonowane regulaminem:)
Tu mogą wszystko, nie łamiąc regulaminu.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oczywiście, że tak, ponieważ w razie jakichkolwiek problemów to administracja za nie odpowiada.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Oczywiście, że tak, ponieważ w razie jakichkolwiek problemów to administracja za nie odpowiada.
Nie widzę związku.
Przecież inne punkty o zakazie umieszczania wpisów niezgodnych z prawem już i tak macie. Ten po prostu daje Wam możliwość dowolnej ingerencji w nasze wpisy, bez liczenia sie z naszą na ten temat opinią. Nie musicie się przed nikim i w niczym tłumaczyć. Wystarczy napisać, nie mam czasu na tłumaczenia, nic nie muszę Ci tłumaczyć ( jak to nie raz ma miejsce na tym forum), taki jest regulamin.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ja obserwuje już kilka lat różne fora te regulaminy są po to tylko że są to fikcja administracja i moderatorzy i tak zrobią co tylko chcą i co im się podoba wiem z własnego doświadczenia bo administrowałem stronę sklepu tak samo jak prawo w Polsce niby jest egzekwowane a jest obchodzone przez samych prawników.To tak samo od tego miesiąca Microsoft przegląda pocztę kto używa Outloocka już nie jest anonimowy
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz racje - po co mamy tu śmiecić.
Każdy personalny i nie na temat będzie wycinany.
Swoje tez wyciąłem.
 

ket23

New member
Kiki jest ojcem zalozycielem, szara eminecja i polbogiem tego forum:) jak rowniez propagatorem jedynych slusznych marek tv i nie tylko:) Dzieki za 3 philipsy Kiki
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
HQ150 jesteś na forum już od dawna, więc nie rozumiem co w tym wszystkim dziwnego? Czy prezes w firmie Ci tłumaczy czemu nie dał pelnej premii w miesiącu, czemu pomimo gadki o kryzysie zmienił Audi A6 na A8, czemu nie ma na podwyzki a na imprezy firmowe po kilka razy w roku są pieniądze. Dlaczego Tusk Nas okrada, mówiąc tym samym że kiedyś to emerytury beda głodowe, pomimo że możesz tyrać przez 40 lat? Na "Naszym" forum uważam że i tak nie jest źle. Gdyby tak rygorystycznie przestrzegać regulaminu, to przynajmniej 1/3 postów powinna trafic do kosza za niezgodnośc z tematem:) Dodatkowo podoba mi się to, że jest pewna kultura. Jak czytam na konkurencyjnych forach, to kilka wpisów jest ciekawych i zgodnych z tematem, a już reszta to obrzucanie się błotem. Przykład wpisów na "Filmweb" to już jest dno dna.

Kiki jest ojcem zalozycielem, szara eminecja i polbogiem tego forum:) jak rowniez propagatorem jedynych slusznych marek tv i nie tylko:) Dzieki za 3 philipsy Kiki

Oj, coś tu mi się wazelina z monitora wylewa:)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
No i mam kolejne pytanie.W przypadku wszystkich aministratorów i moderatorów tego forum, pod ich nickiem mamy informację kim są.
natomiast kiki, blackninja i steez są anonimowi. Dlaczego?
Przeciez osoby rozmawiając z nimi nie maja pojęcia że rozmawiają z moderacją tego forum. To jakiś wstyd czy o co chodzi?
 
D

Deleted member 121090

Guest
HQ150 jesteś na forum już od dawna, więc nie rozumiem co w tym wszystkim dziwnego? Czy prezes w firmie Ci tłumaczy czemu nie dał pelnej premii w miesiącu, czemu pomimo gadki o kryzysie zmienił Audi A6 na A8, czemu nie ma na podwyzki a na imprezy firmowe po kilka razy w roku są pieniądze.
Nic mi nie musi tłumaczyć. Sam wiem jaką premię sobie w danym miesiącu wypracowałem.
Tu nie ma żadnego widzimisię:)
Co do jego wydatków, to nie musi się mi tłumaczyć z niczego tak samo jak ja jemu.
Lubię jasne zasady stąd moje pytania.
 
Do góry