zaproszenie na stronę z teledyskami

bulik

New member
bulik chodzi mi o to że na innych stronach się rozdaje zaproszenia, tam tez można sprawdzić komu się daje, warto żeby była to osoba wiarygodna, szkoda zaproszenia dla jakiegoś osobnika.

wiesz o co chodzi :)
myśle że na 200tys osob znajdzie sie i tu wiarygodna osoba :)
duzo osob nie zna tych "innych" stron wtedy do tego zapa droga dla nich jest zamknieta
dlatego powstał ten temat , w miare dobre łącze i jest możliwosc utrzymania :p
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Ale jak wiesz jest to zwykłe piractwo, a ta strona ma tematykę inną i służy do czegoś innego, co jak będą wchodziły tu osoby i mówiły mam zaproszenia do strony xxx kto chce, myślę, że są do tego inne strony i tam siedzą osoby co chcą zdobyć zaproszenie, a nie tutaj.
Rób jak chcesz, ale dla mnie ta strona jest do czegoś innego niż rozpowszechnianie piractwa, choć o teledyskach myślimy inaczej.
Takie polityki jak na początku nie trwie i dlatego.
Metody łatwiejsze są jak:
Staż na forum min 2lata
min 100 wpisów
łącze 16Mb/s ściąganie - 16Mb/s wysyłanie
screen z dobrego trackera
itd

pozatym skrzynkę masz ograniczoną i pewnie zaraz będzie zapchana i co nie dasz szansy innym.
Niech tutaj podadzą swoje info, pewnie duża cześć osób to strata czasu.
 
Ostatnia edycja:

bulik

New member
Ale jak wiesz jest to zwykłe piractwo, a ta strona ma tematykę inną i służy do czegoś innego, co jak będą wchodziły tu osoby i mówiły mam zaproszenia do strony xxx kto chce, myślę, że są do tego inne strony i tam siedzą osoby co chcą zdobyć zaproszenie, a nie tutaj.

hmm


wiesz nowy film na torrentach co leci w kinie to można nazwać hardkorowym piractwem

teledysk to cześć promocji, myśle że nikt na tym nie traci jak na filmach/programach itp
myśle że , to troche inna kategoria "piractwa" i nie można tego porównynwać
np na pobraniu teledysku z lat 80tych nikt na tym zbytnio nie traci , oczywiście jest to uogólnienie, ale nawet chec kupna owego clipu jest bardzo cieżką sprawą ...a myśle ze sam wykonawca nie miałby zbyt wiele pretensji dla pobierającego kolekcjonera :)

pozatym skrzynkę masz ograniczoną i pewnie zaraz będzie zapchana i co nie dasz szansy innym..
do 100 wiadomosci jeszcze daleko:) chyba tyle nie osiągnie ...

obecnie jest 46 osób :)

Metody łatwiejsze są jak:
Staż na forum min 2lata
min 100 wpisów
łącze 16Mb/s ściąganie - 16Mb/s wysyłanie
screen z dobrego trackera
itd
myśle ze dane typu staż/łączę/aktywnośc nie są wyrocznią która spowoduje zaproszenie odpowiedniej osoby na ową stronę

przykładowo:
staż na forum roku 1 rok
50wpisów
łącze 8mb/s sciąganie 4mb/s wysyłanie
bez screena

też ma szanse :), nie ma co dyskryminować userów hdtv :p

...
myśle ze owa strone nie potrzebuje e-penisa z 5 shellami ;)
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Chodzi o to by się wystrzec osób chwilowych np z 1 postem.

Co do teledysków ja jestem jak najbardziej za powszechnym ich traktowanie, ale tak nie jest firmy położyły łapy na teledyskach i trzeba za nie płacić. Dlatego z tego co pamiętam na youtube były donosy.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Nie piszę PW zazwyczaj i też nie lubię dostawać, co kupić, czy możesz mi doradzić czy dasz mi piątaka itd.

A co chcesz się dowiedzieć

Nic nie chce i nic nie dam :)
 

rafib1975

New member
skonczcie juz z tym tematem masz dzień na "cudowny" wybór osoby i jak sie patrze na twoją historie nie bedziesz długo na tej stronie (bulik) chciałeś przeprowdzic casting chciałeś byc Wojwewodzkim, i masz ciesz sie!!! Mam nadzieje ze tym razem zrozumiesz sarkazm bo ostatnio nie złapałeś!!!
 

bulik

New member
skonczcie juz z tym tematem masz dzień na "cudowny" wybór osoby

wybór jak wybór ,cudu tu nie ma ...

i jak sie patrze na twoją historie nie bedziesz długo na tej stronie

życze tego samego


chciałeś przeprowdzic casting chciałeś byc Wojwewodzkim, i masz ciesz sie!!!
aleś pojechał

Mam nadzieje ze tym razem zrozumiesz sarkazm bo ostatnio nie złapałeś!!!
jak nie znasz pojecia skarkazm i nie umiesz sie nim posługiwać to prosze daruj sobie wypociny


zgłosiło sie 54 osoby , ale Cie rafib1975 musi to boleć lol
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
może mi ktoś zdradzić sens takiego portalu, skoro teledyski w jakości FullHD można pobrać z YouTube?

cały czas tak robię i rzadko się zdarza, abym czegoś w tej jakości nie znalazł [i nie piszę tu o tzw. upscaling'u].
 

bulik

New member
może mi ktoś zdradzić sens takiego portalu, skoro teledyski w jakości FullHD można pobrać z YouTube?

cały czas tak robię i rzadko się zdarza, abym czegoś w tej jakości nie znalazł [i nie piszę tu o tzw. upscaling'u].

podaj przykład teledysku FullHD z yt który według Ciebie ma coś z high definition oprócz rozdzielczości
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
podaj przykład teledysku FullHD z yt który według Ciebie ma coś z high definition oprócz rozdzielczości
poczekaj, bo albo pytasz o FullHD albo o High Definition [HD].

Czy pojęcie HD/FullHD nie tyczy się jednak tylko rozdzielczości? może pytasz o lepsza jakość dźwięku?
może ja czegoś nie rozumiem.....


nie podam ci linka bezpośrednio do materiału video, ale np. to ...
http://www.youtube.com/watch?v=4JipHEz53sU
.... mnie zadowala.
 
Ostatnia edycja:

bulik

New member
poczekaj, bo albo pytasz o FullHD albo o High Definition [HD].
nie rozumiesz co to znaczy "przykład teledysku FullHD z yt
który według Ciebie ma coś więcej z high definition oprócz rozdzielczości" ????

Czy pojęcie HD/FullHD nie tyczy się jednak tylko rozdzielczości? może pytasz o lepsza jakość dźwięku?
może ja czegoś nie rozumiem.....

Zdecydowanie czegoś nie rozumiesz
Obraz HD ma o wiele lepszą jakość od standardowego obrazu dzięki większej ilości szczegółów i wiernie reprodukowanych kolorów.


może pytasz o lepsza jakość dźwięku?
jak pytasz o dzwięk to flac byłby OK , chociaż skupmy się na obrazie

nie podam ci linka bezpośrednio do materiału video, ale np. to ...
Nicki Minaj - Super Bass - YouTube





http://imageshack.us/photo/my-images/829/bscap0000rj.jpg/
kliknij link wyżej aby powiększyć
Nicki Minaj - Super Bass hd z YT

oczywiście FullHD :)

(Uwaga !!! wrażliwe oczy mogą zacząć łzawić )


.... mnie zadowala.
dużo Ci nie trzeba ...
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
jak nasi politycy startujący w wyborach - muszę pogratulować świetnej manipulacji i wyboru właściwej klatki [z dynamicznej "sceny"] :D

nie podważam, że format MP4 będzie gorszej jakości od M2TS i innych, lecz oprócz tych nazwijmy to "drobiazgów" warto zaznaczyć, że przedstawiony przeze mnie sposób zdobywania materiałów nie pozostawia śladów i co najważniejsze "nikt nie udostępnia materiałów chronionych", czego nie można powiedzieć o sposobach stosowanych przez fora upload'owe - wrzucanie na serwery czy bawienie się w torrent'y. to już ewidentne naruszanie prawa.
jak ktoś lubi ryzyko [zapukać mogą nawet za kilka lat], to niech wybierze ten sposób.


i jeszcze jedno. jeśli już robisz screen'a, to nie rób go w JPG, bo ten format ma o jedną warstwę mniej - przerzuć się na PNG - materiały porównawcze będą lepszej jakości ;)



powyższe pokazuje, że nie jest to takiej rozdzielczości jaką ty pokazujesz, a inną kwestią jest fakt, że mój laptop [z którego to pisze] nie obsługuje omawianej tu rozdzielczości, lecz mimo to i tak przedstawiłem lepszy materiał porównawczy
 
Ostatnia edycja:

bulik

New member
jak nasi politycy startujący w wyborach - muszę pogratulować świetnej manipulacji i wyboru właściwej klatki [z dynamicznej "sceny"] :D
to ja muszę Tobie pogratulować ... jak zatrzymujesz clip i szukasz w miarę odpowiadające Ci klatki to gratuluje pomysłu , jedank taki spsoób niczego prawdziwego o jakości nie mówi


nie podważam, że format MP4 będzie gorszej jakości od M2TS i innych, lecz oprócz tych nazwijmy to "drobiazgów"
to nie jest kwestia drobiazgów , obraz jest ewiedetnie kiepskiej jakości

jwarto zaznaczyć, że przedstawiony przeze mnie sposób zdobywania materiałów nie pozostawia śladów i co najważniejsze "nikt nie udostępnia materiałów chronionych", czego nie można powiedzieć o sposobach stosowanych przez fora upload'owe - wrzucanie na serwery czy bawienie się w torrent'y. to już ewidentne naruszanie prawa.
jak ktoś lubi ryzyko [zapukać mogą nawet za kilka lat], to niech wybierze ten sposób.

jak brakuje argumentów żeby potwierdzić swoje hasło ze "FullHD z yt zadowala" to rzucamy hasło o naruszeniu prawa o którym jak widac nie do konca masz pojecie , (przeanalizuj art. 23 prawa autorskiego) jakbyś dalej miał wątpliwości to mogę podesłać kilka rzeczy które Ci uświadomią ,że nie do konca piszesz prawdę

i jeszcze jedno. jeśli już robisz screen'a, to nie rób go w JPG, bo ten format ma o jedną warstwę mniej - przerzuć się na PNG
Mea culpa, mea maxima culpa
-było późno

- materiały porównawcze będą lepszej jakości ;)
jak zatrzymasz video i poszukasz fajnych klatek to napewno ... ale chyba nie o to chodzi w tym małym teście





powyższe pokazuje, że nie jest to takiej rozdzielczości jaką ty pokazujesz,
na komórce mam to spawdzić?

a inną kwestią jest fakt, że mój laptop [z którego to pisze] nie obsługuje omawianej tu rozdzielczości, lecz mimo to i tak przedstawiłem lepszy materiał porównawczy
a inną kwestią jest fakt, że dajesz pause i szukasz dobrych klatek co nie ma nic wspolnego z rzetelnym przedtawieniam faktycznej jakości obrazu
 

pro_fill

New member
Bez reklam
to ja muszę Tobie pogratulować ... jak zatrzymujesz clip i szukasz w miarę odpowiadające Ci klatki to gratuluje pomysłu , jedank taki spsoób niczego prawdziwego o jakości nie mówi
nie pozostawiłeś mi wyboru, skoro ty wykorzystałeś, nazwijmy to "najgorszą" klatkę - to nic innego jak tylko kontrargument.


na komórce mam to spawdzić?
ja tam nie wiem na czym oglądasz materiały FullHD :mrgreen:

sorry, nie moglem sobie podarować tego żartu ;-)
naprawdę, nie otwierają ci się załączone materiały?
pytam, bo gdy ja klikam w miniatury, to otwiera się duże zdjęcie w nowej karcie przeglądarki
http://img38.imageshack.us/img38/1551/schowek01o.png
http://img716.imageshack.us/img716/3806/schowek01y.png
http://img607.imageshack.us/img607/1852/schowek03o.png

ja na moim laptopie, właściwie netbook'u nie mogę odtwarzać materiałów w takiej rozdzielczości - pobrane materiały wrzucam bezpośrednio na dysk multimedialny i dlatego ciężko mi "manipulować" zrzutami w lepszej jakości.

może zrobimy tak: wymień jakieś teledyski do jakich masz dostęp, ja zobaczę co z tej listy jest na YT, skupimy się na kilku stop-klatkach [sekundach] z obrazami zarówno statycznymi jak i dynamicznymi.
ty dasz swoje zrzuty, ja swoje - reszta oceni.

tylko nie traktuj tego jak pojedynku ;)
 

bulik

New member
naprawdę mi się to nie otwierało

oczywiście traktuję to jako pojedynek :D
będzie ciakawie , daj mi kilka dni (obecnie nie mam dostępu do swojego dysku)
 
Do góry