zaproszenie na stronę z teledyskami

bulik

New member
jest to strona torrentowa :p


wymagania:

- licze tylko na pw
- dlaczgo chcesz posiadać tam konto
- speedtest
- gmail

(może jakieś screeny jak masz przeszłość torrentową)

zobaczymy ile bedzie zgloszen. kogos sobie zapewne wybiore...
 
Ostatnia edycja:

rafib1975

New member
sory ale jak dla mnie bezsennu robic tracker dla teledysków, tym bardziej z zaproszeniami. Na każdym dobrym trackerze jest dział teledysków a zresztą jest mase for na których są teledyski w każdej jakosci.
 

rafib1975

New member
a moze podasz ta tajemnicza strone? ja jestem na polishtracker juz spory czas i dla mnie dziwne jest tracker dla teledysków? chyba że to nie tylko wyłącznie taki tracker, bo jak ktoś szuka teledysków to wystraczy np. peb moze inne fora wymieniac? a ludzie czesto się łapią na to jak są zaproszenia bo mysla ze to nie wiadomo co.
 

bulik

New member
a moze podasz ta tajemnicza strone? ja jestem na polishtracker juz spory czas i dla mnie dziwne jest tracker dla teledysków? chyba że to nie tylko wyłącznie taki tracker, bo jak ktoś szuka teledysków to wystraczy np. peb moze inne fora wymieniac? a ludzie czesto się łapią na to jak są zaproszenia bo mysla ze to nie wiadomo co.

dla mnie dziwne jest ze siedzisz na tak słabej stronie jak polishtracker
jak już zostało powiedziane nie znajdziesz tego na peb czy na innych forach



tak wszystkie, a Ty piszesz wszędzie o tym!
masz inne strony od tego, tam nie ma chętnych!

dobrze sie czujesz?



ps
21 osób sie zgłosiło
 

rafib1975

New member
To może zdradzisz nazwe tej wysmienitej strony!!! Jak twierdzisz że polishtracker jest słabą stroną, co innego ty masz 21 osób chetnych a na polishtracker jest duzo wiecej chetnych, moim zdaniem masz tylu chętnych bo nie podałeś nawet nazwy i ludzie piszą do ciebie z ciekawosci. A jeśli twierdzisz że na innych forach nie mozna znaleśc tego co na twojej stronie to raczej wtnika że nie umiesz szukac!!!
 

bulik

New member
jezeli nie masz domysłu/pojecia jaka to strona to nazwa jej Ci w niczym nie pomoże

chetnych a na polishtracker jest duzo wiecej chetnych,
śmiem powątpiewać
kiedyś pt było ok, teraz to kiepsko tam jest co widać po ruchu na stronie

że nie umiesz szukac!!!
jezeli tobie pt wystarczy to gratuluje umiejetnosći szukania


ps 29 osób sie zgłosiło
w weekend bedzie rozdanie :D
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dla mnie dziwne jest ze siedzisz na tak słabej stronie jak polishtracker
jak już zostało powiedziane nie znajdziesz tego na peb czy na innych forach





dobrze sie czujesz?



ps
21 osób sie zgłosiło


źle bo mnie wkurza cos takiego, niech będzie i 100, wybierz kogoś ze swojego podwórka będzie szybciej, nie możesz koledze dać tylko tu się ogłaszasz, ja rozumiem jak byś miał 100 zaproszeń, ale jesteś zwykłą .....
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
MusicVids

tylko nie dajcie się naciągnąć na kasę za zaproszenie, zaproszenie tam to trudna sprawa, a polaczki tam są OK i wam dadzą za free jak mają.

Podaj swoje konto to sprawdzimy z kolegami

 
Ostatnia edycja:

bulik

New member
źle bo mnie wkurza cos takiego, niech będzie i 100, wybierz kogoś ze swojego podwórka będzie szybciej, nie możesz koledze dać

z podwórka kto mial dostać ten dostał



tylko tu się ogłaszasz, ja rozumiem jak byś miał 100 zaproszeń, ale jesteś zwykłą .....

i po co te inwektywy
człowiek chce dobrze
zaprosić jedną osobę na dobrą strone a tu taki atak :neutral:


po pierwsze
oczywiście zap jest za free , nie wiem skąd ten pomysł > czyżby jakieś doświadczenie ?

po drugie
o zaproszenie oczywiście jest ciezko dlatego chce aby dostała go osoba która naprawde skorzysta z tego

po trzecie
myśle jest tu wiele osób co zainteresowałyby dobrej jakosci teledyski a nie konieczne są zagorzałymi fanami torrentów dlatego zrodził sie w mojej głowie pomysł aby user z hdtv miał mozliwosc dostepu do czegos konkrenego


podaj nick na pw to do Ciebie napisze

ps Seba skąd tyle jadu ? na miacho wydawałeś sie bardziej wyluzowaną osobą

aha i na koniec

a polaczki tam są OK

to prawda z jedną rożnicą Polacy nie polaczki :)
 
Ostatnia edycja:

rafib1975

New member
;jezeli nie masz domysłu/pojecia jaka to strona to nazwa jej Ci w niczym nie pomoże
o i wielka tajemnica sie wyjasniła co to za strona, przypuszczalem o jaka chodzi a ty jakbys chciał komuś pomóc dając zaproszenie napisał bys normalnie a nie casting urządzał

śmiem powątpiewać
kiedyś pt było ok, teraz to kiepsko tam jest co widać po ruchu na stronie

kiedyś PT było dobre to chyba nie wiesz o czym mówisz i nawet na tym forum jest sporo ludzi którzy szukają tam zaproszen


jezeli tobie pt wystarczy to gratuluje umiejetnosći szukania

jak bys czytał co wczesniej piasłem to bys tam coś takiego przeczytał że jest sporo for a PT jest trackerem na którym fakt jest tez forum ale chodziło mi o inne fora, tobie gratulacje

ps 29 osób sie zgłosiło
w weekend bedzie rozdanie :D

i o jakim rozdaniu piszesz masz ich kilka? bo wtedy sie pisze "rozdanie"!!!
A dlatego jest o tym taka gadka bo robisz jakis głupi casting jakbys komuś oferował auto za free a nie zaproszenie na stone :hihi: fakt to jest dobre że chcesz komus pomóc ale zachowuj sie normalnie a nie jak Wojewódzki w Mam talent.
 
Ostatnia edycja:

bulik

New member
o i wielka tajemnica sie wyjasniła co to za strona, przypuszczalem o jaka chodzi a ty jakbys chciał komuś pomóc dając zaproszenie napisał bys normalnie a nie casting urządzał

normalnie ?
to bardzo niższowa strona, wąpie aby nazwa komus cos rozjaśniła

kiedyś PT było dobre to chyba nie wiesz o czym mówisz i nawet na tym forum jest sporo ludzi którzy szukają tam zaproszen

bo jeszcze nie wiedzą że to obecnie bardzo słaby sajt



jak bys czytał co wczesniej piasłem to bys tam coś takiego przeczytał że jest sporo for a PT jest trackerem na którym fakt jest tez forum ale chodziło mi o inne fora, tobie gratulacje

widze ze masz problemy czytania ze zrozumieniem




i o jakim rozdaniu piszesz masz ich kilka? bo wtedy sie pisze "rozdanie"!!!
nie rozumiesz stwierdzenia ze w weekend bedzie rozdanie?
("losowanie" duzego lotka w sobote... wtedy jak sie pisze jak bedzie jedno losowanie ?) podpowiem nie ośmieszaj sie :)
A dlatego jest o tym taka gadka bo robisz jakis głupi casting jakbys komuś oferował auto za free a nie zaproszenie na stone :hihi:
nie wiem gdzie widzisz w tym casting , ( oglądnij sobie top model )


jakbys komuś oferował auto za free a nie zaproszenie na stone :hihi:
zaoferuj cos lepszego


ps. zglosilo sie juz 36 osob :D
 
Ostatnia edycja:

rafib1975

New member
To Ty masz problem z czytanie ze zrozumieniem, zresztą za koncze polemike z toba bo juz nudzi mnie ten temat! "miłego" "losowania" sory rozdania :)
 

zipq

New member
Witam ja również poszukuje zaproszenia na pt . jeżeli ktoś byłby tak miły prosiłbym o wysłanie zaproszenia na maila zipq@poczta.onet.eu . Z mojej strony mogę zagwarantować iż zaproszenie będzie wykorzystane w 1000%. Moje łacze nie pozwala mi na zbyt wiele 10/1 mb/s ale jestem twardy i solidny wiec scedować będę na prawdę długo pozdrawiam zipq
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
bulik chodzi mi o to że na innych stronach się rozdaje zaproszenia, tam tez można sprawdzić komu się daje, warto żeby była to osoba wiarygodna, szkoda zaproszenia dla jakiegoś osobnika.
 
Do góry