zaproszenie na dvdseed.org

koster

New member
Witam wszystkich strasznie prosze o zaproszenie na dvdseed,bez obaw mam shella i kilka kont naprzykład;Polishtracker,Torentgigs,Torentlech.pl nie ma problemu z sedowaniem.A oto moj email koster7@gmail.com

Jezeli trzeba wysle screny prosze pisac na PM
 

kaxczy

New member
Witam wszystkich
prosze o zaproszenie na dvdseed,bez obaw mam shella i kilka kont naprzykład;Polishtracker,Torentgigs,what.cd , trancetraffic .
Na każdej stronie mam ratio na poziomie 3.0

Jezeli trzeba wysle screny prosze pisac na PM
 

kaxczy

New member
Witam wszystkich
prosze o zaproszenie na dvdseed,bez obaw mam shella i kilka kont naprzykład;Polishtracker,Torentgigs,what.cd , trancetraffic .
Na każdej stronie mam ratio na poziomie 3.0

Jezeli trzeba wysle screny prosze pisac na PM

Widzę nikt nie podaruje pożądnego użytkownika zaproszeniem na w/w stronę :-|:-|

Po co te zakładane tematy skoro nikt nie ratuje tu ludzi zapem na stronę!! :confused:
 

Darknes_TG

New member
Szukam dobrej stronki z filmami HD & Bluray...

Jeżeli jest jeszcze możliwość to prosiłabym o jedno,do wglądu mam bardzo dobre konto na btgigs: nick Darknes, mój mail: pilarczykemilia@gmail.com
Byłabym w niebo wzięta :) Pozdrawiam.

beztytuujlr.jpg
 
Ostatnia edycja:

Mane1979

New member
Poszukuję zaproszenia na DVDSEED, dowód że potrafię seedować mogę przesłać na PM, w zamian mogę zaoferować zaproszenie na PT. W temacie nie jestem "od wczoraj", posiadam konta m.in. na TG do 2007 roku i na PT od 2004.
 
Ostatnia edycja:

kaxczy

New member
Witam Serdecznie



Bardzo proszę o zaproszenie na Dvdseed.eu
Jeżeli chodzi o torrenty miałem jakieś 2 lata przerwy przez co utraciłem dostep do swoich ulubionych prywatnych trackerów.

Zachowało się tylko na TG, whad.cd i TT


Jestem posiadaczem szerokopasmowego internetu Vectra 50Mb/ noc 80Mb/s Upload 8Mb/s noc 16 Mb/s
Znam zasady dlatego też konta utrzymywałem z konta Shell, dbałem o nie bardzo dobrze niestety zmiana adresu zamieszkania (przeprowadzka) i brak neta pozbawiły mnie wyzej wymienionych kont.

Jeżeli ktoś chciał by mi zaufać i wysłać zaproszenie to zapraszam na priv lub na mejla.
kaxczy@gmail.com


Z góry dziekuję i pozdrawiam. : )
 

kaxczy

New member
Witam Serdecznie



Bardzo proszę o zaproszenie na Dvdseed.eu
Jeżeli chodzi o torrenty miałem jakieś 2 lata przerwy przez co utraciłem dostep do swoich ulubionych prywatnych trackerów.

Zachowało się tylko na TG, whad.cd i TT


Jestem posiadaczem szerokopasmowego internetu Vectra 50Mb/ noc 80Mb/s Upload 8Mb/s noc 16 Mb/s
Znam zasady dlatego też konta utrzymywałem z konta Shell, dbałem o nie bardzo dobrze niestety zmiana adresu zamieszkania (przeprowadzka) i brak neta pozbawiły mnie wyzej wymienionych kont.

Jeżeli ktoś chciał by mi zaufać i wysłać zaproszenie to zapraszam na priv lub na mejla.
kaxczy@gmail.com


Z góry dziekuję i pozdrawiam. : )

Witam

Odnawiam post bo w dalszym ciągu aktualne . Jeśli ktoś posiada zaproszenie na Dvdseed.eu to bede bardzo wdzieczny.

Z góry dziękuje i pzdr :)
 
Do góry