Zaproszenia na TorrentGigs(btgigs)

doki_szz

New member
Jakby coś się zmieniło to chętnie się przyłączę do btgigs.info
Mam łącze neostrada fiber 40/4 i DS212j z dyskiem 2TB (24/dobę klient torrent)
Interesują mnie filmy hd BR i 1080p
mail: doopa75@gmail.com
 

bartosik24

New member
hej ;) Szukam zaproszenia na btgigs.info. Jestem doświadczonym użytkownikiem torrentów, Extreme User na torrentbytes.net, L33t User na polishtracker.net, mogę przedstawić screeny. 20/6 mbit/s + shell 100/100. Ewentualnie mogę zaoferować w zamian zaproszonko na pt, ale pod warunkiem znajomości regulaminu, faq oraz screena z jakiejś innej stronki.
Zainteresowanych proszę o kontakt
bil@master.pl
 

czullo

New member
W związku z tym ze BTGigs na święta rozdało sporo zaproszeń mam pytanie/prośbę czy znalazł by się jakiś dobry człowiek który podesłał by zaproszenie? Mam łącze 10/1mbit nie mam problemow z seedowaniem (komputer chodzi 24/h) w razie wątpliwości na PW przesyłam screeny z polishtrackera oraz polishsource. Ewentualnie mogę się odwdzięczyć zaproszeniem na polishtracker/polishsource.
 

bed_nar1

New member
Witam,

Mam prośbę o zaproszenie na strone torrentgigs w zamian dam zaproszenie na strone cinemamovies.pl

Mam status super user, ratio 7,7 więc na torrentgigs będzie podobnie.

GG: 8313967
Skype: bed_nar1
 

czaki1981

New member
btgigs bardzo fajny tracker, jednak zawiodłem się na nich, gdyż są bez serca ;) Byłem użytkownikiem od 10lat, veteran z ratio cos koło 20, w te wakacje przed wyjazdem ogarniałem muzyke i filmy na urlop. Po powrocie okazało się że mam bana za HNR bo miałem 1 czy 2 więcej. PRzez 10 lat byłem wzorowym uzytkownikiem :). Prośby na ircu nic nie dały :)
 

jumper.as

New member
btgigs bardzo fajny tracker, jednak zawiodłem się na nich, gdyż są bez serca ;) Byłem użytkownikiem od 10lat, veteran z ratio cos koło 20, w te wakacje przed wyjazdem ogarniałem muzyke i filmy na urlop. Po powrocie okazało się że mam bana za HNR bo miałem 1 czy 2 więcej. PRzez 10 lat byłem wzorowym uzytkownikiem :). Prośby na ircu nic nie dały :)

Troche dziwne jest to co napisales, ponizej wklejam 2 punkty z regulaminu H&R z btgigsa:

9. Dlaczego mam zablokowane pobieranie torrentów?
Możliwość pobierania nowych torrentów zostaje zablokowana w sytuacji, gdy na twojej liście H&R znajduję się ponad 50 Pozycji.
Aby odblokować możliwość pobierania torrentów, musisz wyseedować torrenty znajdujące się na liście H&R do ratio 1.0 lub seedować je przez 48 godzin.
System sprawdza co 24 godziny, jakie osoby zeszły poniżej 50 pozycji na liście H&R i automatycznie odblokowuje im możliwość pobierania nowych torrentów, które znajdują się na głównej liście torrentów (w browse.php).
17. Mam kilka pozycji na liście H&R, których już nie mam na dysku. Czy moje konto zostanie zablokowane?
Nie. Każda osoba jest traktowana indywidualnie przez załogę. Jeżeli masz dużo takich torrentów na liście H&R, musisz je pobrać ponownie i wyseedować zgodnie z zasadami H&R.
Aby to zrobić wchodzisz na listę H&R, następnie klikasz na dyskietę obok nazwy torrenta, pobierasz i seedujesz.

Raczej na pewno nie dostales bana z powodu duzej ilosci H&R....
 

czaki1981

New member
Tez myślałem ze może za brak aktywności a nie zaparkowalem konta. Wszedlem na irca i mi powiedziano ze to przez h&r. Ze jest to niedopuszczalne. Powiem szczerze że nie wydaje mi się ze nawet prekroczylem te 50. Może wejdę jeszcze raz i spróbuje powołać się na regulamin.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry