zaproszenia na hdbt.pl

agi281

New member
czy będzie tam jeszcze kiedyś otwarte wejście dla nowyh osób, bo otrzymanie zaproszenia tutaj jest powiedzmy sobie szczerze nie osiągalne?
 

pro_fill

New member
Bez reklam
niby jak?
woła ode mnie kod zaproszenia.
zaroszenia, którego nikt jednak mi nie wysłał.
zaproszenia, za które jednak serdecznie dziękuję.

odnoszę wrażenie ten wątek jest sztucznie podtrzymywany przez prośby o zaproszenie, które jednak nie są udzielane.

wnioskuję o zamknięcie tego wątku :D
 

tomaj28

New member
niby jak?
woła ode mnie kod zaproszenia.
zaroszenia, którego nikt jednak mi nie wysłał.
zaproszenia, za które jednak serdecznie dziękuję.

odnoszę wrażenie ten wątek jest sztucznie podtrzymywany przez prośby o zaproszenie, które jednak nie są udzielane.

wnioskuję o zamknięcie tego wątku :D

Z okazji urodzin HDBT , w dniach 26-29.08 rejestracja jest otwarta .
Przed chwilą sprawdzałem,żadnych kodów nie trzeba podawać, tylko nick i e-mail (Gmail).
Zapewniam Cię,że wątek ma sens , a zaproszenia są udzielane. Sam wysępiłem tu zaproszenie.
 

wuteigrek

New member
Zgadza się, w tej chwili jest Otwarta Rejestracja z okazji urodzin trackera. Z tego też powodu do wygrania mają ciekawe nagrody w konkursach urodzinowych. Po za tym jest w tej chwili FREELEECH.


I. Konkurs na "Wiersz urodzinowy".
Nagrody:
1. miejsce: 15 fribi, 6 req, 120 gb uploadu, 3 zaproszenia, 1000 punktów bonusowych
2. miejsce: 10 fribi, 3 req, 60 gb uploadu, 2 zaproszenia, 500 punktów bonusowych
3. miejsce: 5 fribi, 1 req, 30 gb uploadu, 1 zaproszenie, 250 punktow bonusowych

II. Konkurs na "Najciekawszy userbar"
Nagrody:
1. Vip na 1 miesiąc, 100 GB uploadu, 1000 pkt bonusowych
2. Vip na 2 tygodnie, 50 GB uploadu, 500 pkt bonusowych
3. Vip na 1 tydzień, 10GB uploadu, 100 pkt bonusowych

III. Konkurs dla dotujących.
W dniach od 26.08.2011 do 01.09.2011 osoby które wspomogą stronę zostaną dodatkowo nagrodzone:
1. Vip dożywotnie. Kwota powyżej 200 zł, 200 fribi, 200 zaproszeń i 2000 pkt bonusowych
2. Vip na rok. Kwota dotacji 100 zł, 100 fribi, 100 zaproszeń i 1000 pkt bonusowych
3. Vip na 6 miesięcy. Kwota dotacji 50 zł, 50 fribi, 50 zaproszeń i 500 pkt bonusowych
4. Vip na 3 miesiące. Kwota dotacji 25zł, 25 fribi, 50 zaproszeń i 250 pkt bonusowych
5. Vip na 1 miesiąc. Kwota dotacji 10zł, 10 fribi, 10 zaproszeń i 100 pkt bonusowych

IV. Konkurs urodzinowy " TORCiKi "
Na stronie zostanie umieszczone w przypadkowych miejscach kilka tortów urodzinowych naszej strony.
Nagrody za zgłoszenie jak największej ilości znalezionych tortów:
1. Vip na 1 miesiąc, 100 GB uploadu, 1000 pkt bonusowych
2. Vip na 2 tygodnie, 50 GB uploadu, 500 pkt bonusowych
3. Vip na 1 tydzień, 10GB uploadu, 100 pkt bonusowych

hdbt.eu
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
Z okazji urodzin HDBT , w dniach 26-29.08 rejestracja jest otwarta .
Przed chwilą sprawdzałem,żadnych kodów nie trzeba podawać, tylko nick i e-mail (Gmail).
Zapewniam Cię,że wątek ma sens , a zaproszenia są udzielane. Sam wysępiłem tu zaproszenie.
nie mam podstaw, aby ci nie wierzyć, lecz w procesie rejestracji jest aktywne okno do podania kodu zaproszenia



i gdy podejmuję próbę rejestracji otrzymuję komunikat....



takie same komunikaty miałem zaraz po odczytaniu informacji o otwartej rejestracji [w tym samym dniu].
 

bluray

Banned
prosze o zaproszenie:
bukukrz@gmail.com

Mam jeszcze prośbę o oświecienie mnie.
Kideyś było tak:
Miałem net w ASTER cable bez limitu danych. W miarę szybki.
Więc:
- wnosiłem opłaty 14,99 usd (ok. 50 zł) miesięcznie za dostęp do serwerów NEWSHOSTING
- kupiłem llicncje na soft NewsLeecher do obsługi tych serwerów.
- dodatkowo opłaciłem jednorazowo opcję NewsLeecher serch.
Treści o "wadze" 50 GB ssałem w jedną noc !!!
I to przez kilka lat pracowało znakomiecie. Ale później system został zawirusowany na maxa.
Mam na myśli okres "walki o treść HD Video".

Zrezygnowałem gdy treści stały się dostępne jako BD w sklepach.
PYTANIE:
Jak to się robi dziś ? Bo wyprowadziłem się z wawy na wiochę i mam tylko opcję mobilną netu.
Mam dwie sieci mobilne, czyli bezprzewodowy ale stacjonarnie:
- b. szybki LTE i w nocy 50 GB za free oraz
- PLAY i No Limit (4 mbps max).

Wiem, że to wiedza nieco tajemna.
Ale kumam.
 
Ostatnia edycja:

ludwickik

Member
Poproszę zaproszenie również. Mogę się ewentualnie odwdzęczyć zaproszeniem na http://www.bit-hdtv.com

na tej stronie mam konto na którym ma upload 4.12 TB materiału HD. Nazbierało się przez lata jakoś:)

Nie mam innego trackera, a ten polski może ma polskie dubbingi lub polskie kino.

Jak kogos przekonałem prosze o info. k.ludwicki@wp.pl
 
Ostatnia edycja:

piciuuu

New member
zapki na hdbt.eu,
wymagania:
-google.com
-test łącza ze speedtest.net
-najlepiej zrzut ekranu z widocznym ratio z innego trackera
pisać na PW
 
Do góry