zaproszenia na hdbt.pl

azbest84

New member
Witam,

To mój start w torrentach hd, więc nie mam jak udowodnić, że dużo będę wysyłał. Do tej pory korzystałem z torrenty.org i w pełni mi to wystarczało, ale teraz zakupiłem swój pierwszy projektor FULL HD i nagrywarkę BLURAY i chciałbym się nimi nacieszyć. Wiem, że jestem dużo gorszym kandydatem do zaproszenia, ale będę niesamowicie wdzięczny. Ewentualnie mógłbym zapłacić za takie zaproszenie w szczególności na stronę na której będą obrazy płyt z polskimi napisami- z tego co czytałem to najwięcej będzie na HDBT. Mój e-mail: azbest84@gmail.com
Bardzo, bardzo proszę o pomoc. Oczywiście nigdy nie zapomnę tego osobie, która da mi takie zaproszenie i jak będe miał kiedykolwiek jakieś zaproszenia, to w pierwszej kolejności jej je zaproponuję. Oczywiście mam szybki internet i mam nadzieję, ze całą hdtorrentową przyszłość przed sobą.
 

tomaj28

New member
Witam,

To mój start w torrentach hd, więc nie mam jak udowodnić, że dużo będę wysyłał. Do tej pory korzystałem z torrenty.org i w pełni mi to wystarczało, ale teraz zakupiłem swój pierwszy projektor FULL HD i nagrywarkę BLURAY i chciałbym się nimi nacieszyć. Wiem, że jestem dużo gorszym kandydatem do zaproszenia, ale będę niesamowicie wdzięczny. Ewentualnie mógłbym zapłacić za takie zaproszenie w szczególności na stronę na której będą obrazy płyt z polskimi napisami- z tego co czytałem to najwięcej będzie na HDBT. Mój e-mail: azbest84@gmail.com
Bardzo, bardzo proszę o pomoc. Oczywiście nigdy nie zapomnę tego osobie, która da mi takie zaproszenie i jak będe miał kiedykolwiek jakieś zaproszenia, to w pierwszej kolejności jej je zaproponuję. Oczywiście mam szybki internet i mam nadzieję, ze całą hdtorrentową przyszłość przed sobą.
..........zaproszenie wysłałem Ci na priv. Pozdrawiam.
 

lukaszalbert

New member
Mam kilka zaproszeń na hdbt.eu - kontakt przez PM
Zainteresowani muszą posiadać do wyboru...

1. screen swoich statystykz innego trackera z nickiem takim jak na hdtv.pl 2. zdjęcie zrobione aparatem z innym nickiem ale z napisanym obok na kartce nickiem z hdtv.pl.
3. zdjęcie z utorrenta razem z nikiem z hdtv.pl na kartce. W ustawieniach jest opcja "limit transferu" a tam jest "historia".

Mam wymagania ale wszystko po to aby potwierdzić waszą prawdomówność bo screenów na necie jest masa. Nie spełniający wymogów nie spamować mi ;]
 

lukaszalbert

New member
Przed wyłączeniem zapów 2 osoby odemnie dostały ;]

I chyba dobrze wybrałem bo to ich transfery w kilka dni ;]
23.16 GB 0.00 kB
51.95 GB 0.00 kB

PS: uważajcie komu dajecie bo to przez takie nie przemyślane prezenty zostało to wyłączone.
 

tomaj28

New member
Przed wyłączeniem zapów 2 osoby odemnie dostały ;]

I chyba dobrze wybrałem bo to ich transfery w kilka dni ;]
23.16 GB 0.00 kB
51.95 GB 0.00 kB

PS: uważajcie komu dajecie bo to przez takie nie przemyślane prezenty zostało to wyłączone.
Nie przesadzaj, jeszcze trochę i będziecie wymagać świadectwa niekaralności i zgody proboszcza.
Każdy na początku musiał skamleć o zaproszenie, co nie jest zbyt miłe, więc trochę luzu;)
 

lukaszalbert

New member
Nikt nie jest zmuszany do skamlenia. Wystarczy kilka drobnych rzeczy. No ale nie stety nie każdy wie na czym polega sieć torrent ;] I takich się wysyła na public ;]
 

Bucek

Banned
Nie przesadzaj, jeszcze trochę i będziecie wymagać świadectwa niekaralności i zgody proboszcza.
Każdy na początku musiał skamleć o zaproszenie, co nie jest zbyt miłe, więc trochę luzu;)

jak ktos pobiera prawie 30 lub ponad 50 GB, nie udostepniajac jak widac - NIC!!!


to sie go powinno końmi rwać ....

sam mam kiepskie RATIO na jednej z publicznych stron, bo tylko ok. 1,3 ale takich baranów jak w przykladzie to bym od razu na pal :)
 

tomaj28

New member
jak ktos pobiera prawie 30 lub ponad 50 GB, nie udostepniajac jak widac - NIC!!!


to sie go powinno końmi rwać ....

sam mam kiepskie RATIO na jednej z publicznych stron, bo tylko ok. 1,3 ale takich baranów jak w przykladzie to bym od razu na pal :)
Może i masz rację,tylko jak takich "baranów" rozpoznać? Ok, wymagać zaświadczeń,screen'ów itp. , a co z tymi którzy dopiero zaczynają przygodę z torrentami? Ja wysępiłem zaproszenie na tym forum , miałem prawie zerowe pojęcie w temacie , a jednak utrzymałem konto, ratio mam ponad 8, i generalnie uważam,że stronka jest super ;)
 

jacko21

New member
Witam,
prosiłbym o zaproszenie, będę wdzięczny ;]
W miarę potrzeb mogę dostarczyć zaświadczenia, zdjęcia, screeny, oświadczenia, zdjęcia z komunii itd, co tylko będziecie chcieli :D
Moja praca z torrentami trwa już dość dłuuugo.
 
Do góry