zaproszenia na hdbt.pl

gregorp

New member
Zaproszenie

Witam,

Ja również poproszę zapka na hdbt.pl.

|Jeżeli ktoś dodatkowo ma może zapka na hdbits.org to również-niestety wczoraj po chyba 2 albo 3 latach zablokowali mi konto-ratio miałem dobre więc podejrzewam że to wina tego iż nieopatrznie podpiąłem Ovislinka 6500FS a jego klient torrentów nie jest akceptowany.

Ewentualnie jeżeli ktoś zna sposób na odblokowanie konta to proszę o pomoc. Mój login na HDBITS.ORG to gregorp

Pozdrawiam
 

tedi90

New member
Upload masz raczej kiepski jak na trackera HD i mozesz miec problemy zeby sie utrzymac. Standardowe pliki 4-8GB seedowal bys tygodniami, a przy ratio <0.3 ban...

Mam kilka zapek na HDBT.eu dla tych co potrafia udowodnic ze sie utrzymaja na tym trackerze (upload min 1Mbit) - wystarczy podeslac mi na priva - netspeed i screen z innego trackera z dobrym ratio i uploadem.
jeśli to aktualne to screen wysłany!
 

gregorp

New member
Witam,

Ja również poproszę zapka na hdbt.pl.

|Jeżeli ktoś dodatkowo ma może zapka na hdbits.org to również-niestety wczoraj po chyba 2 albo 3 latach zablokowali mi konto-ratio miałem dobre więc podejrzewam że to wina tego iż nieopatrznie podpiąłem Ovislinka 6500FS a jego klient torrentów nie jest akceptowany.

Ewentualnie jeżeli ktoś zna sposób na odblokowanie konta to proszę o pomoc. Mój login na HDBITS.ORG to gregorp


Pozdrawiam


oczywiście zapomniałem podać maila:
gregorp "at" o2.pl
 

dajlo

New member
szukam 1 wolnego zapka, na dvdseed wyslane ponad 100gb ratio 1.7 na dvdtreasure.eu wyslane 50gb tak wiec z wysylaniem nie ma problemow...amek89@gmail.com dzieki!
 
Ostatnia edycja:

lages

New member
ja poprosze zapka. jak pisalem wczesniej mam lacze 12/3 z seedowaniem nie ma problemu,
ratio ze strony sharetorrents Ratio:1.59 Wysłane:105.00 GB Pobrane:66.15 GB
moi e mail lages@orange.pl
 
Ostatnia edycja:

Falcon911

New member
Proszę o zaproszenie na ciekawe strony z 720p / 1080p mam dysk sieciowy z Btorrentem więc będzie chodzić 24h. Dopiero co zacząłem z torrentami.
 
Do góry