zaproszenia na hdbt.pl

qbazzi

New member
Uwaga !!!
GG- 20123170 <------- Rozdaje zaproszenia :) .
Niestety ale ostatnio gdy rozdawałem zaproszenia wiele osób nie przyjmowało ich wiec teraz nie bede wysyłał ich inaczej jak tylko poprzez gg .
Nie bede wysyłał zaproszen na maile wiec nie piszcie niżej prósb o zaproszenie , przynajmniej wiecej osób dostanie je odemnie wtedy bo przeczyta tego posta :)
 

qbazzi

New member
Uwaga !!!
NOWY nr GG 6085756 <------- Rozdaje zaproszenia :) .
Niestety ale ostatnio gdy rozdawałem zaproszenia wiele osób nie przyjmowało ich wiec teraz nie bede wysyłał ich inaczej jak tylko poprzez gg .
Nie bede wysyłał zaproszen na maile wiec nie piszcie niżej prósb o zaproszenie , przynajmniej wiecej osób dostanie je odemnie wtedy bo przeczyta tego posta :)

Prosze pisac na nowy nr 6085756 , na starym juz nie bede rozdawał zapków .

 

Maker3

New member
Prosze pisac na nowy nr 6085756 , na starym juz nie bede rozdawał zapków .

Masz jeszcze te zaproszenia?
Nie mogę Cię zastać na GG.

INFORMACJA!!!
Strona zmienia adres
Kod:
Witam

Przenosimy HDbt.pl na domenę HDbt.eu. Dziś wieczorem lub jutro strona   wróci do normalnego funkcjonowania.

Pozdrawiam
extreme94
 

brandt78

New member
To ze tobie dziala nie oznacza, ze dziala juz kazdemu.
Co jest normalne przy zmianach domeny...

Na stronie tez o tym pisza:
"P.S. Strona może jeszcze nie działać każdemu, jednak w ciągu najbliższych 20 godzin wszystko wróci do normy.
Pozdrawiamy
załoga HDbt.eu"

Rejestracja jest otwarta na 2 dni:

"Dodatkowo otwieramy rejestrację oraz wszystkie torrenty ustawione są free + 2up na okres 48 godzin."
 

Lemoniada

Member
cześć miałem konto na hdbt.pl teraz po zmianie witryny nie mogę się zalogować na stary login i hasło wyskakuje że jest niepoprawne to nie możliwe, ratio miałem ponad 3 więc z tym jest wszystko ok, czy może ktoś jakoś to sprawdzić co jest grane będę wdzięczny
 

krzywyzielar

New member
Witam jak otrzymać zaproszenie do prywatnego trackiera. zawsze kożystałem z thepiratebay.org
nyaatorrents.org
lub torrentz.com
ten środkowy sobie chwale. seduje minimum 2h dziennie średnio 5h w weekend 8-16h na dobę. mam 60KB/s upload'u i 750KB/s Download'u.
 

brandt78

New member
Upload masz raczej kiepski jak na trackera HD i mozesz miec problemy zeby sie utrzymac. Standardowe pliki 4-8GB seedowal bys tygodniami, a przy ratio <0.3 ban...

Mam kilka zapek na HDBT.eu dla tych co potrafia udowodnic ze sie utrzymaja na tym trackerze (upload min 1Mbit) - wystarczy podeslac mi na priva - netspeed i screen z innego trackera z dobrym ratio i uploadem.
 

Kac309

New member
Nadal jakby nie patrzeć nie są to tygodnie. Średnio w tydzień powinien przepchnąć 8GB. Chyba, że na weekend wyjedzie :p
 

brandt78

New member
Dlaczego zakladasz ze bedzie seedowal tylko jednego torrenta na raz? Jak to sie rozlozy na kilka to na prawde moga wyjsc tygodnie, zwlaszcza ze na starszych wstawkach jest bardzo malo leecherow.
Ja mowie tylko odnosnie hdbt.eu. Nie jest to jeszcze tak popularny tracker jak by sie moglo wydawac. Sciaga i seeduje sie dobrze tylko swieze wstawki.

A co do tematu to zostalo mi jeszcze kilka zapek - wystarczy podeslac mi na priva - netspeed i screen z innego trackera z dobrym ratio i uploadem.
 

Kac309

New member
Wyszedłem z założenia, że nikt normalny przy słabym uploadzie nie będzie ściągał dziesiątek GB. No ale nie ważne.
 
Do góry