zaproszenia na hdbt.pl

...widac zes z Warszawy! Nie masz nic do zaoferowania i nic madrego do napisania to nie pisz... wszystkie Twoje posty, ktorych jak widze sporo natrzaskales sa tak durne?

Dla normalnych uzytkownikow forum ponownie poprosze o zaproszenie, jesli jest ktos laskawy! prosperowiak@wp.pl
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ja chociaz mam podpis skad jestem, a ty nie
na szczescie zaproszenia nie dostaniesz, a ty co napisales NIC!!!
zreszta jestes strata czasu dla mnie
 

kujoot

New member
potrzebne zap na HDBT lub inny HD

Witam, wszystkich

Zalezy mi na zaproszeniu na jakas B.dobra strone z filmami HD moze byc HDBT lub jakas zagraniczna. jezyk polski nie jest konieczny. W pracy mam net 30mb, komp chodzi 24/7. Do tej pory korzystalem z TPB ale jak moge seedowac gdzie indziej to dla czego tego nie wykorzystac.
lucaskujawski@gmail.com


Pozdr
QJ
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
przeciez IP jest na firme, firme latwiej ukarac
ale nie rozumiem Twojego podejsca ile masz lat 5, nie nie jestes swiadomy ze kradniesz!
Jak juz sciagales to i tak juz jest ewidencja rzeczy sciagnietych

Strasznie sie u nas robi, ze osoby kradna tak jakby to bylo legalne.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ja nie rozglaszam ze dzialam nielegalnie jak Ty, a to jest duza roznica
pozatym jesli produkt jest dobry i sie przyjmie to kupuje sie i juz.
ale nie o tym mowa, a o glupocje ludzi
 

pawelroy

New member
Witam wszystkich serdecznie bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos posiadal zaproszenie na jakas strone z torrentami z filmami hd i sie podzielil. posiadalem wczesniej konto na hdbt.pl ale niestety przez 6miesieczna nie obecnosc w kraju i brak kozystania z niego zostalo usuniete. z gory dziekuje i pozdrawiam i prosze o kontakt na pawelroy@hotmail.com
 

pawelroy

New member
byla taka opcja ale czlowiek przed wyjazdem nie mysli o takich rzeczach tylko o wazniejszych sprawach choc teraz mam nauczke na przyszlosc:) probowalem ale nikt nie jest dostepny na nr kontaktowym gg
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
no widzisz, a ja mysle i nie mam problemu, bo nie licze na innych
tu wiekszosc nie ma dostepu, a jak sa takie osoby to nie dadza (i slusznie)
 

pawelroy

New member
no ok dzieki chociaz za odzew:) bede probowal skontaktowac sie z adminem moze to cos da choc watpie. Milego wieczoru wszystkim zycze i pozdrawiam
 

ajven8

New member
nowyyy31 napisał:
jeżeli szukasz zaproszenia na HDBT wejdź tutaj...
<- i napisz mi... o 18 będę rozdawał 10 zaproszeń na stronę HDBT czekam... do 19... na podanym linku wyżej...

juz załatwione :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry