Zappiti Duo 4K HDR

Setoj2323

New member
Witam serdecznie.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów testował tego boxa - Zappiti Duo 4K HDR ?
Na stronie producenta sprzętu Zappiti - opis urządzenia jest obiecujący.
Szczególnie interesuje mnie w jakim stopniu i czy wogóle jest lepszy od Himedia Q 10 Pro,
którego używam z kodi.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Mam używam i polecam :) Wszystko chodzi bez mikro przycienić co jest ważne. Starsza wersja obsługuje tylko Auto Framerate: 24 / 60 Hz - 24p / 50 Hz, a nowa 23.976 / 24 / 50 / 59.94 / 60 Hz niby niewielka różnica, ale to widać :) także jak kupować to tylko wersja 4K HDR bo są trzy wersje tego wariantu. Duo 4K HDR jest najbogatszą można dwa dyski 3,5" wsadzić w środek i ma klasyczną szerokość wieży 43cm co dla mniej jest istotne.
 

Setoj2323

New member
A jeszcze mam krótkie pytanie do użytkownika cezary69.
Czy Zappiti One 4K HDR jest na Androidzie ? Pytam w kontekście zainstalowania kodi. W opisie Zappiti jest napisane - możliwość korzystania
ze sklepu Play po zainstalowaniu Androida ?
 

cezary69

New member
Bez reklam
Ma andka 6.0 także możesz instalować co tam jest w sklepie dostępne. Tu masz wszystko opisane Zappiti Duo 4K HDR - UHD Media Player
Plus, że większość filmów sam rozpoznaje jeśli tytułu są oryginalne i masz dostępne opisy filmów, zwiastuny i inne dodatkowe materiały na temat konkretnego filmu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ktoś usunął nasze posty z tematu...

Wklejam setoj obiecane fotki, które nie oddają całego uroku 4k niestety, klikać prawym i otwórz w nowej karcie czy oknie:

Obraz z kablówki:



Tutaj materiał 4k HDR:



Dalej:


Dalej:


HiMedia świetnie sobie radzi z materiałami w 4K.
 

Setoj2323

New member
Zwracam się z pytaniem do użytkowników Zappiti One 4K HDR, czy odtwarzacz tego urządzenia ma możliwość czytania zewnętrznych napisów do filmów i pobierania auto z OpenSubtitles lub Napiprojekt?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie robiliśmy bałaganu. Kolega pytał o zapiti bo się wkurzył na HiMedia, a ja mu uświadomiłem, że HiMedia to również dobry player, tylko trzeba go odpowiednio ustawić.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Czyta pliki tekstowe zewnętrzne i może poprać automatycznie, ale ze swoich serwerów i najczęściej są to napisy wersji angielskiej :/ więc najlepiej pobrać je trzeba samodzielnie.
 

lewaps

New member
Zapppiti One 4K - napisy do Blu-ray

Witam,

Od niedawna jestem posiadaczem tego odtwarzacza i faktycznie jeżeli chodzi o napisy zewnętrzne do mkv to nie ma z tym problemu, wgrywam do katalogu napisy z taką samą nazwą jak film i widzi je już automatycznie. Mój problem polega na tym, że mam kilka filmów w pełnych blu-rayach bez polskich napisów i chciałbym załadować napisy z osobnego pliku srt lecz nie widzę w tym odtwarzaczu takiej możliwości. Wcześniej posiadałem sidewindera 3se i tam nie było z tym żadnego problemu, wchodziłem do menu napisów i wybierałem ścieżkę do miejsca na dysku gdzie zapisane były napisy i ten już je widział. Czyżby w tym odtwarzaczu nie było takiej możliwości?
 

grosso01

New member
Mam używam i polecam :) Wszystko chodzi bez mikro przycienić co jest ważne. Starsza wersja obsługuje tylko Auto Framerate: 24 / 60 Hz - 24p / 50 Hz, a nowa 23.976 / 24 / 50 / 59.94 / 60 Hz niby niewielka różnica, ale to widać :) także jak kupować to tylko wersja 4K HDR bo są trzy wersje tego wariantu. Duo 4K HDR jest najbogatszą można dwa dyski 3,5" wsadzić w środek i ma klasyczną szerokość wieży 43cm co dla mniej jest istotne.

Cezary69 - Jeśli dalej użytkujesz ten odtwarzacz to miałbym do Ciebie kilka pytań na które nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Chcę kupić zappiti duo 4k hdr więc:

1. Czy dalej polecasz ten odtwarzacz?
2. Czy bezproblemowo czyta bluray 4k iso z pełnym menu?
3. Czy posiada on HDR10?

Na razie tyle za odpowiedzi bedę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam, Daniel
 

leonid113

Member
Witam. Czy ktoś jeszcze użytkuje ten odtwarzacz??. Bo też mnie interesuje czy czyta on bluray iso z pełnym menu. Ma w swojej kolekcji DUNE hd maxa i kicha czyta bluraya widzi menu ale nie startuje z niego. Dlatego zastanawiam się nad zakupem tego zappiti duo HD baz pro bo cena szok.
 

grosso01

New member
Witam. Czy ktoś jeszcze użytkuje ten odtwarzacz??. Bo też mnie interesuje czy czyta on bluray iso z pełnym menu. Ma w swojej kolekcji DUNE hd maxa i kicha czyta bluraya widzi menu ale nie startuje z niego. Dlatego zastanawiam się nad zakupem tego zappiti duo HD baz pro bo cena szok.

Witam.

Ja niestety nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie zadane wcześniej ale zakupiłem odtwarzacz zappiti duo 4k hdr. To był strzał w 10. Obrazy iso bluray jak i iso 4k łyka bez problemu. Jakość jest fenomenalna. Z żadnym filmem nie było problemów. Tylko po ostatniej aktualizacji aplikacji
odtwarzacza video coś skopali i muszę do nich napisac bo ucina napisy ale to przy mkv. Tak że jak masz jakieś pytania to wal śmiało jak będę tylko mógł to odpiszę. Ogólnie polecam bardzo.

Pozdrawiam.
 

leonid113

Member
Witam. Ponownie proszę posiadaczy ZAPPITI PRO 4K HDR czy on czyta piliki ISO i blu-ray z pełnym MENU bez szarpań itd. Pozdrawia.
 
Do góry