zamówiłem stacjonarny player HD

Trypilis

New member
Pioneer 435 HDE czy Nec 42 XR3

The first DP-600 do not support H264 or VC-1 high prifile, but we are also working on a version based on EM8634, which will support both of the formats and WMV.

Czyli proste.. będą dwa DP 600 - jeden czytający H264 i VC-1 standardowy czyli 8620L i wersja na chipsecie EM8634 czytająca tzw. high profile.. czyli sie zgadza tylko ... nie widzialem nigdzie innych modeli KISS'a na www, oprocz modelu DP 600 T, ale wg KISS'a model DP 600 T ma mieć tylko dodany tuner do telewizji cyfrowej ... pewnie jest coś o czym nie wiem.. ale życie pokaze samo
 

pmcomp

New member
HD-5 od dzisiaj jako FTA w MPEG-2

Trypilis,

he, he, :D
ja nigdzie nie widziałem tego i tych KISS-ów.
Papier i strony internetowe są cierpliwe - wszystko przyjmą.

A ja mam i uzywam LT i na razie mam ... w nosie KISSa i jego nowych właścicieli, którzy też pewnie nie wiedzą, że zniecierpliwieni klienci mają ich głęboko w ... :roll: ... d, eee, znaczy w poważaniu !!!

Zaraz przyjdzie Pan Bill Gates i rynek posprząta.
Amen.
 

Trypilis

New member
nowa rodzina LCD od Philips REWELACJA !!!

pmcomp - zacytowalem KISS'a, sam widzialem tylko DP 600 w pracy. Jak sie nim pobawie to napisze swoje spostrzezenia.

PS. Wg. KISS'a od września wraz z DP 600 ma wejść usluga www.cinemanow.com .. tak ze duzo niewiadomych jeszcze..
 

janunio

New member
Bez reklam
Trypilisie drogi,
już w tej sprawie Cię męczyłem !
Żaden DP 600 nie istnieje a to co widziałeś na pokazie ( 18 maja w domu ambasadora Danii - też tam byłem) to była atrapa i nie mam w tej sprawie wątpliwości.
Jeżeli piszesz, że cyt." widziałem tylko DP 600 w pracy .... "
Napisz jasno bo ciągle jest ściema !
Co znaczy:
czy tam gdzie pracujesz to przebywa DP-600
czy widziałeś jak DP-600 pracuje ?
Napisz bez ściemy o co chodzi.
 
Do góry