Zamierzam kupic LCD Kiedy jest najlepszy okres zeby kupic?

birut

New member
Ilekroc cos kupowalem zawsze wychodzil jakis nowy model i na tym tracilem.
Dlatego LCd chcilabym kupic z glowa,zwlaszcza ze zamierzam kupic 46-47" ze 100Hz.
Moje pytanie jest takie kiedy kupic.
Czy poczekac i po nowym roku wejda nowe modele.
Moge czekac nawet do lutego.
W moim zainresowaniu sa Lcd firm Toshiba,Sharp,Samsung w tej kolejnosci.
Czy moje myslenie jest dobre ,ze np.
Przed nowym rokiem ,przed swietami nic nowego nie wypuszcza bo producenci ,sklepoy chca sie wyzbyc starych modeli ,a po nowym roku wejda nowsze.
Kiedys kupowalem tescia i rodzica CRT LG i zawsze pod koniec roku byla gratis szawka dlatego zeby schodzily a w styczniu byl juz nowy model za ta sama cene.
Doradzcie cos czy poczekac.
 

Domini_k

New member
Sam zastanawiam sie kiedy jest najlepszy moment, teraz Cyfra ma promocje z Sharpem, ktora przy zakupie telewizora tej marki daje rok HD w prezencie...tylko ze trzeba kupic do konca roku, wiec sie zastanawiam czy warto dla tych 144 zl (roczny abonament na HD w Cyfrze) wydac te pare tys przed koncem roku, czy tez poczekac i kupic cos po szalenstwie zwiazanych ze swietami.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Szanowni przedmówcy. Moim zdaniem kupuje sie wtedy .... gdy jest taka potrzeba. Nowe modele (nie zawsze lepsze) wychodzą na rynek raz na pół roku (może i częściej) w cenie starych modeli lub początkowo nieco wyższych. Czekając na nowy model , można czekać w nieskończoność. Oczywiście warto obserwować promocje, które to są również często. Promocja, promocji nierówna, czasami są perełki w dobrej cenie, ale często jest to "wietrzenie magazynów" lub model powystawowe.
KUPUJ GDY MASZ TAKĄ POTRZEBĘ.
 

Paczek27

New member
Myślę, że Sharp po XL2 E (Wrzesień-Październik 2007), Samsung F96BD, F86BD (Październik 2007), Sony X3500, W3000 (Listopad 2007) nie wypuszczą przez kolejne poł roku nowych tv w tej cenie i klasie.
 
Ostatnia edycja:

Paczek27

New member

Yearman

New member
Podbije pod to pytanie...

lepiej kupic teraz kiedy duzo promocji i konkurencji czy poczekac na "po świetach" kiedy sprzedawcy beda czyscic magazyny i to czego nie sprzedali a w co zaopatrzyli sie przed goracym okresem sprzedazy.
 

birut

New member
Ja osobiscie zadnych promocji nie zauwazylem.Przynajmniej w Bydgoszczy.
Ja chyba poczekam do lutego moze samsun wypusci 46cali z podswietleniem led
 

siekyu

New member
kiedy kupowac

moim zdaniem to teraz jest czyszczenie magazynow, bo trwa w najlepsze szal zakupow
na poczatku nowego roku w sklepach trudno zobaczyc kogos poza personelem a jakis obrot jest konieczny wiec jedyny ratunek w obnizkach cen lub wyprzedazach
kiedy kupic , to zalezy ,jak kogos stac na wydanie kilku tysiakow to po co czekac , a jak chcesz troche zaoszczedzic to poczekaj
 

birut

New member
Piszez ze jak kogos stac pare tysiakow to po co czekac.
Ale ten ktos moze zbierac te tysiaki a nie wylozyc z jednej pensji.
Ogolnie czaje sie na tego 47z3030d ale troche szkoda mi kasy.
Jak sobie pomysle ze okolo 8000zl to mnie to troche boli,dlatego chcilabym kupic rozsadnie biorac wszystko pod uwage,a zwlaszcza ze nadchodzi podswietlenie lde w samsungach.
To mnie meczy ,z zwlaszcza to ze nie wiadomo kiedy takie modele 46"do nas wejda na ledach.
Z granica juz sa F81.
Na kilku forach pisza ze najlepszy LCD jaki widzieli.
Jedyny minus to slabe Sd.
Wscieklbym sie gdybym kupil a za 2miechy wejda u nas na ledach.
A z drugiej strony fajnie byloby miec nowy lcd na swieta.
Jakby ten lcd kosztowal 4tys to bym sie nie zastanawial.
NAwet juz tak myslalem kupic teraz wersje 42' a nie 47"(odleglosc od tv mama 2,3m) jak wejda oledy za jakies 4lata tego do sypialni a do duzego pokoju oledzika.
:)
 
Do góry