Zamiennik dla Panasonic 42 pv 8

Theo_dg

New member
Po wielu godzinach lektury forum zdecydowałem się kupić tą plazmę. Wydawała mi się najlepsza w tym przedziale cenowym. Zastanawiałem się także nad pv 80, jednak ze wzgledu na brak znaczących jak dla mnie różnic wybrałem ten tańszy. I tu dobre wiadomości dla mnie się kończą. BRAK PLAZM PANASONIC W SKLEPACH. Nie wiem z jakiego powodu ale nigdzie nie mogę kupić ani pv8 ani 80.. Generalnie jest wielki problem z dostępnością plazm tej firmy, dziś zwrócono mi zaliczkę w RTV EURO AGD bo pooć nawet producent ich nie ma ;) Próbowałem także w Media Markt, Saturnie i wielu innych sklepach i susza.. Moglibyście poradzić mi jakiś rozsądny zamiennik dla tych modeli..? Może Samsung, Lg..?
 

polini

New member
Witam

To mój pierwszy post.
Ja zakupiłem Panasonic TH-42PX8ESA "niestety" srebrny kolor obudowy, ale jak dla mnie jest OK gdyż pasuje do kina domowego i się dobrze komponuje, nawet kurzu nie widać :p, Zakupiłem go w media ekspert za 1699, w zeszłym tygodniu, a dokładnie wczoraj widziałem w Auchan za 1999. PX8 to to samo co PV8 poza drobnymi różnicami.
 

centur

New member
jakby kogoś jeszcze interesowały te plazmy to w mojej dziurze (białogard) jeszcze są zarówno 8 jak i 80 w róznych rozmiarach
 

Theo_dg

New member
Ja kupowałem w Katowicach w Tesco w Silesii City Center. Gdyby nie pomyłka z kolorem obudowy wszystko było by super.
Sprzęt naprawdę godny polecenia :)
 

Another

New member
No dobrze, ale jak widze nie wszedzie są a średnio opłaca się jechać przez pół Polski po telewizor :)

Też mnie interesują jakieś zamienniki PV80 bo z dostępnością tego modelu faktycznie słabo.
 
Do góry