zamiana tv sony

msx

New member
witam
wlasnie padl mi sony 65xd9305 i mam dostac nowy tv od sklepu tylko ktory wybrac do wyboru mam takie modele :
Samsung QE65Q6F
Samsung UE65NU7470
Samsung UE65NU8070
Panasonic TX-65FX740B
Panasonic TX-65FX750B
LG OLED65B7V
LG OLED65C7V
LG 65SK8100PLA
Dodam ze tv jest tylko do ogladania filmow , 4k bluray i sportu (sporadycznie jakas gra w niedziele)ogladam nie w ciemnosciach siedze zazwyczaj na wprost
zawieszony jest na scianie , odleglosc okolo 2,5 -3,5m
sony odpada bo sie juz sparzylem

myslalem o samsung lub panasonic w ostatecznosci oled

co myslicie o tych modelach dobrze zeby byl 120hz

dzieki z gory i pozdrawiam
 

msx

New member
dzieki za odpowiedzi
myslalem o oledzie w ostatecznosci bo jednak to nowa technologia i trzeba uwazac na te wypalania i ta biel troche ciemna z tego co czytalem
no ale jeszcze musze poczytac o tym modelu co mi pisaliscie jak on sie sprawdza w uzytkowaniu
pozdrawiam
 

msx

New member
Proponuję się dobrze zastanowić.
to znaczy o co chodzi z tym zastanowieniem ?
zapomnialem dopisac jeszcze w pierwszym poscie ze tv do filmow z dysku synology bedzie puszczal przez himedia q10pro
a tv oczywiscie z sat nc+ na dekoderze ultimo4k przez zestaw onkyo4k amplituner
 
Ostatnia edycja:

msx

New member
szumu sie zrobilo a okazalo sie ze nie moge wybrac oleda bo za wysoka polka i za duzo doplaty, zostalo mi do wyboru tylko :

Panasonic TX-65FX750

Samsung UE65NU8070

LG 65SK8100PLA

reszty juz nie ma na stanie tak ze musze cos z tych 3 wybrac

co polecicie z nich? raczej stawiam na samsung lub panasonic

o samsungu cos poczytalem a o panasie nic narazie nie ma na zadnych forach
a do soboty musze cos wybrac
 

msx

New member
Samsung będzie ok.
A pali się, że "muszę do soboty"? To już lepiej na spokojnie jakąś promocję ustrzelić.
to jest wymiana za nienaprawiony tvsony xd3905 tylko w tym sklepie , dostaje voucher na taka i taka kwote i kupuje za ta kwote cos lub doplata do tv jakiegos innego ale wyboru duzego nie ma zeby nieduzo doplacac . Voucher wazny 14 dni ale za tydzien wyjezdzam na wakacje tak ze nie mam wyboru , mysle ze ten samsung bedzie ok jest 120hz ma matryce va .
Zapytam tylko ten dts co go nie ma to nie jest problemem jak jak odtwarzam filmy z odtwarzacza zewnetrznego himedia4k lub tunera sat4k przez kino domowe 4k bo to troche mnie zastanawia tylko przed kupnem?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym LG 65SK8100 za 6999 zł z kalibracją i z dostawą.
Do porównania sprawdź proszę Philipsa 66 PUS8602 z kropkami kwantowymi za 6999 zł z pakietem w komplecie i zestawem Hue gratis ( kosztuje 800 zł)
https://www.youtube.com/watch?v=AvvJkV8OgGc
Masz też Sony 65xf8505 za 7299 zł z pakietem.
 

msx

New member
Brałbym LG 65SK8100 za 6999 zł z kalibracją i z dostawą.
Do porównania sprawdź proszę Philipsa 66 PUS8602 z kropkami kwantowymi za 6999 zł z pakietem w komplecie i zestawem Hue gratis ( kosztuje 800 zł)
https://www.youtube.com/watch?v=AvvJkV8OgGc
Masz też Sony 65xf8505 za 7299 zł z pakietem.
kiki to jest sklep w uk tylko w nim moge kupic tv i tam nie ma philipsow , do wyboru tylko te co podalem sansung ,lg,panasonic .
Kolega wyzej napidal ze samsung tylko niw dal mi odpowiedzi jeśli chodzi o dts ze go nie ma czy bedzie mi to cos kolidowalo ze sprzetem jesli tv jest tylko do obrazu reszta wszystko z kina u odtwarzacza
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
szumu sie zrobilo a okazalo sie ze nie moge wybrac oleda bo za wysoka polka i za duzo doplaty, zostalo mi do wyboru tylko :

Panasonic TX-65FX750

Samsung UE65NU8070

LG 65SK8100PLA

reszty juz nie ma na stanie tak ze musze cos z tych 3 wybrac

co polecicie z nich? raczej stawiam na samsung lub panasonic

o samsungu cos poczytalem a o panasie nic narazie nie ma na zadnych forach
a do soboty musze cos wybrac


A ja bym wybrał LG 65SK8500 ale nie ma na stanie ? Nie ma takiego wyboru ? Jak nie ma to bierz tego Samsunga , będzie dobry wybór
 
Ostatnia edycja:

msx

New member
jeat ten model ale dopkata okolo 600f do samsunga 300f czy ten lg jest o wiele lepszy od tego samsunga

pomijajac dts?


dzisiaj bylem w sklepie ogladnac tego samsunga i wyglada ciekawie jedynie to troszke ma bledszy obraz jak lg ale to chyba kwestia ustawien , szybciej w lg dziala system niz w samsungu ale to mnie tak nie interesuje raz na jakis czas tam sie wlaczy jakies youtube na imprezie zeby pogadac do pilota , katy nie sa wazne bo ogladam tylko na wprost .

Wszedzie porownanie tych tv to te same noty 7.9 na portalach
Byl jeszcze jeden samsung 65nu8000 czym sie rozni od 8070? bo drozszy o 100f
 
Ostatnia edycja:
Do góry