Zamiana TV 75' FHD cali na cos nowszego 4K (oled, qled)

Materxx

New member
Witam,


planuje z uwagi na niskie stopy procentowe zamiane tv w niedalekiej przyszlosci. Aktualnie korzystam od dobrych 5 lat z Samsunga 75H6400AW. Odleglosc do TV mam dosyc spora z uwagi na rozmiar salonu, jest to około 6/7m. Korzystam z tv glownie wieczorami, w dzien jedynie w weekendy. Głownie ogladamy netflixa, kanaly filmowe z NC+, wydarzenia sportowe. Jakosc dzwieku nie gra roli bo mamy soundbar Yamahy YSP5600. Szukamy czegos 75cali +. Budzet +/- max 20k. Wpadly mi w oko dwa OLEDY LG oraz Sony z tego roku. CX3LA oraz AG9, oba maja 77cali. Teraz pytanie ktory tv bedzie lepszym wyborem, oraz czy np lepsza opcja moze byc wziecie slabszego tv ale jednak 85calowego np samsung qu85q80tat, sony 85xh9096 itp? Myslalem tez np o tanszych zeszlorocznych flagowych modelach LG c9 czy flagowym QLEDEM Samsunga z 2019 roku. Cena wtedy troszke nizsza, pytanie czy warto? Pomieszczenia sa dosyc naslonecznione jednak tak jak pisalem tv chodzi glownie wieczorami/ poznym popoludniem. Jakos transmisji na netflixie czy hbo go jest wysoka bo mamy swiatlowod. W przypadku gdybyscie potrzebowali wiecej wskazowe z mojej strony to chetnie odpowiem. Planuje w tym tyg obejrzec oba OLEDY na zywo, ale do Was mam pytania jak to sie ma od strony technicznej. Co obecnie w podanym budzecie i rozmiarze bedzie potencjalnie najlepszym wyborem?



Pozdro!
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Wielkość robi robotę :) Przy takiej odległości od TV to 82 cale minimum. Odpuść Oledy, idź w dobry LCD minimum 82 cale
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz dwa rewelacyjne modele:
- LG 77CX w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
- LG 77GX - ten jest w potrójnej promocji.
Napisz na PW dostaniesz pełne info.
 

viking_wawa

New member
Witam , interesują mnie powyższe modele telewizorów.
Czy mógłbym prosić ofertę na prv na :

- LG 77CX
- LG 77GX
oraz na :
- Samsung 85q95t
 
Do góry