Zamiana swojego kina na Soundbar lub coś zintegrowanego

muszyna2

New member
Z powodu remontu i przemeblowania(pomniejszenia) swojego pokoju skłaniam się poważnie nad zamianą swojego dużego kina na coś małego. I tu pytanko do posiadaczy wszelkiego rodzaju sandbarów i innych małych kin. Prosił bym o paradę doświadczonych użytkowników tego rodzaju sprzętu na co by tu zwrócić uwagę. Myślę że po sprzedaży mojego kina będę mógł się rozglądać za czymś w granicy 3tyś.zł. Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Trzeba kupować takie rzeczy firm które się na tym znają. Testujemy BDS300 i widać, że robił to ktoś z głową, a nie księgowy.
 

muszyna2

New member
Fajny jest Harman BDS 200 ale nie dostępny w pl. Co możecie jeszcze polecić podobnego? Nie chce wiercić w ścianie więc albo coś wysokiego albo na niewielkich standach. Fajną sprawą jest też bezprzewodowy sub. W sumie zgrabne standy zostaną mi z tyłów :) Tylko ten bds 200 to już leciwy sprzęt. Wolał bym coś z tego roku.
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
użytkuję soundbar, który właśnie ma w zestawie bezprzewodowy subwoofer.
kupując go, liczyłem się z ewentualnym zwrotem. gra już piąty miesiąc.

co chciałbyś wiedzieć?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest dostępny BDS 200 w Polsce i Gra super - właśnie skończyłem Test.

002_P1290382.JPG



021_P1290406.JPG


022_P1290407.JPG




Świetnie skaluje obraz:
004_P1290454.JPG


005_P1290455.JPG



i ma pełną obsługę :
006_P1290489.JPG



Ale najważniejsze że super gra, co można się przekonać bo extra płyta remasterowana ze studia nagrań jest w komplecie.
 
Ostatnia edycja:

pabloski79

New member
jest dostępny BDS 200 w Polsce i Gra super - właśnie skończyłem Test.

002_P1290382.JPG



021_P1290406.JPG


022_P1290407.JPG




Świetnie skaluje obraz:
004_P1290454.JPG


005_P1290455.JPG



i ma pełną obsługę :
006_P1290489.JPG



Ale najważniejsze że super gra, co można się przekonać bo extra płyta remasterowana ze studia nagrań jest w komplecie.

A cenowo jak wyglada ?
 

muszyna2

New member
Generalnie szukał bym coś z rodzaju Yamaha YHT-S400 lub Samsunga HT-BD8200, i pytanko do Kolegi pro fill jak sprawuje się ten panasonic? I czy nadaje się do słuchania np. radyjka w stereo?
 

pro_fill

New member
Bez reklam
nie będę czarował, szału nie ma - wg mnie jest za mały rozstaw głośników, aby się cieszyć dobrym [przyzwoitym] stereo - chyba, ze usiądziesz metr przed TV ;-)

mnie to rozwiązanie zadowala - czasu coraz mniej - a gdybym poszedł w większy zestaw, to też nie nacieszyłbym się.

mi zależało na poprawieniu tego co wcisnęła fabryka bezpośrednio w TV.
niewielkie wymiary, a jednak swoją moc to ma - czasami człowiek podskoczy.

obecnie LED'y na rynku są jeszcze cieńsze niż plazmy. jeśli ktoś nie pójdzie w zestaw kina, to będzie to niezbędny dodatek do TV i technika pójdzie w tzw. moduły [TV + soundbar].

pamiętam stare Rubiny - drewniana obudowa, głośnik niewielki i nikt nie narzekał na jakość :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trudno porównać soundbar do zestawu nawet BDS 300 Harmana. To zupełnie inna klasa jakości. Sprawdź wyposażenie i możliwości. A o ceny pytaj Blackninja.
 
Do góry