Zakupy u Czechów

marek_n

New member
Witam, czy ktoś już próbował robić zakupy w czeskich sklepach internetowych? Zdumiała mnie cena niedostępnego w PL telewizora THOMSON 32 LB 125 B5 – u nas niedostępny, u nich po 33 200 Kc czyli licząc po dzisiejszym kursie NBP 0,135 – 33200x0,135=4482 PLN :shock: A ja do granicy mam 1,5 h jazdy więc kusząca jest ta propozycja
http://www.home-elektro.cz
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z zakupami u naszych sąsiadów?
I co sądzicie o tym TV?
Bo myślę jeszcze o SAMSUNG 32 LE32R51 lub SONY KLV-S 32A10E – ceny u nas i u nich porównywalne, natomiast ten THOMSON mnie zaskoczył...
Pozdrawiam i proszę o opinię
 

funatic

New member
Cena istotnie zachęcająca. A jeśli instrukcja i menu jest tylko w ich języku, węgierskim i fińskim to nie dość, że tanio, będziesz miał również wesoło ;)

Pozdr.

Funatic
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Thomsona LB 120 - wszyscy sprzedawali w Polsce za 3999 zł.
więc sumując wszystkie dodatkowe kłopoty - sprawa nie opłacalna. Nie wspominam juz o jakości ekranu.
pozdrawiam
 

marek_n

New member
Rzeczywiscie maja zle ekrany? Ogladalem w MM LB 115 i obraz mial dobry, a LB 125 jest wyzszym modelem wiec powinno byc przynajmniej tak samo.
Poza tym ma HDMI i wedlug cennika firmy powinien kosztowac ponad 7 kpln
 

pepino

New member
Jak z oglądaniem telewizji?

cześć,
zanim zakupisz sprawdź czy jest możliwość osobistego odbioru sprzętu - niektóre czeskie sklepy tylko wysyłają, część umożliwia osobisty odbiór drobnicy, ale nie telewizorów
ja osobiście nic nie kupowałem w czeskich sklepach internetowych, ale konsultowałem się z niektórymi - kontakty na poziomie
pozdrawiam
 
Do góry