Zakupy niższe od rynku - dla członków Forum.

bio_hazard

New member
Jak to co??? Kiki zakonczy promocje, a reszta forumowiczow pojedzie do delikwenta zeby go przykladnie spalic na stosie lacznie z cwiartowaniem i soleniem ran :p
 

magdak

New member
Zawracanie glowy forumowymi rabatami.Wystarczy konkretnie spytac Kikiego o cene interesujacego tv, poszukac alternatywnej i kupic.Ja tak zrobilem.
 
J

Judash

Guest
Cale szczescie, ze konkurencja jest duza na tym rynku,a za 50 zlotych np nie zamierzam sie "Plaszczyc"
 

mholwro

New member
Tomek Koko napisał:
Czy ktoś już skorzystał z oferty Kikiego? Czy naprawde ceny są niższe niz gdzie indziej?​


Ja skorzystałwm z oferty KIKIEGO. Mam już telewizor od miesiąca. SHARPA 37" GE1E. Jak na tamten okres to cena u KIKIEGO była najniższa ze znalezionych. Sprzęt sprawuje się dobrze. Jest tylko jeden mankament. Nie zabrał ode mnie starego telewizora, i teraz zalega w pokoju. Współpraca z KIKIM jest bardzo dobra i przyjemna mimo dużej odległości (Olsztyn - Wrocław).

pozdrawiam
 
J

Judash

Guest
Tomek Koko napisał:
haha no myśle ze jak sie składa oficjalnie taka propozycję to trzeba byc konsekwentym, poza tym nie posądzam kikiego o składanie ofert bez pokrycia.:)
Nie twierdze, ze sklda obietnice bez pokrycia, poprostu niepowazna jest ta konspiracja.
Moj lokalny sprzedawca Sharpa w Zielonej Gorze powiedzial, ze jesli znajde gdzies nizsza cene to on da jeszcze nizsza. ;):p
 
Ostatnia edycja:

Rob_Maczug

New member
Witam,

Mało tu zabieram głos , ale za to dużo czytam.
Bardzo polecam Kikiego, mam od niego już plazmę,lcd,kamere i dvd z hdmi.
Pewnie dalej będą korzystał z jego ofert, bo są bardzo dobre i do tego fachowo się jest poinformowanym o sprzęcie.
Jest to solina firma i cała ekipa, choc zdarzają się małe niedociągnięcia , które owszem są prostowane, tylko zajmują niepotrzebnie czas.
Na dobrą cenę można u niego liczyć, a jeśli mże być ona jeszcze lepsza to pomysł mi sie podoba.. Firma sprawdzona i rzetelna , więc obaw nie mam.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Rob_Maczug napisał:
Witam,

Mało tu zabieram głos , ale za to dużo czytam.
Bardzo polecam Kikiego, mam od niego już plazmę,lcd,kamere i dvd z hdmi.
Pewnie dalej będą korzystał z jego ofert, bo są bardzo dobre i do tego fachowo się jest poinformowanym o sprzęcie.
Jest to solina firma i cała ekipa, choc zdarzają się małe niedociągnięcia , które owszem są prostowane, tylko zajmują niepotrzebnie czas.
Na dobrą cenę można u niego liczyć, a jeśli mże być ona jeszcze lepsza to pomysł mi sie podoba.. Firma sprawdzona i rzetelna , więc obaw nie mam.
Dzieki za opinie. mam zamiar kupic lcd i raczej bedzie to sklep interentowy. Jednak troche boje sie wydac "wirtualnie" 5000 dlatego chiałbym kupic u sprawdzonego sprzedawcy.
 

Rob_Maczug

New member
ja tylko tak kupuję , do sklepy idę tylko zobaczyć na własne oczy.

Mieszkam pod Ponaniem, UPS tu też dojeżdża, a Kikiego polecam, choc prezentacji się nie doczekałem
 

DrBat

New member
polecam Kikiego!

Kupiłem u Kikiego Sharpa 37GE1 i wszystko przebiegło sprawnie, poprosilem o sprawdzenie TV przed wysłaniem i zrobiono to. Może gdzieś w Odleglej Galaktyce ktoś ma lepsze ceny, ja tam nie dotarłem. Żyjemy w kraju przekręciarzy i nietrudno trafić na nieuczciwych sprzedawców. Jeśli ktoś chce żyć z wątpliwościami, czy jego sprzęt to powystawowy albo poserwisowy kombatant po przejściach lub wykłócać się miesiącami o dosłanie rachunku i gwarancji - proszę bardzo. Dla mnie jedyną alternatywą była wycieczka do NRD, ale w końcu nie dałem zarobić okupantowi. Ludzie, doceńmy czas i wysiłek jaki Pan Krzysztof (=KIKI) poświęca temu forum i nie psujmy mu nastroju przed świętami głupimi textami. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Judash napisał:
A teraz nikt pary z ust nie pusci ;)Wszyscy lojalni sa ;)
A ja przyznam szczerze ze nie dokońca rozumiem taka politykę. Jeśli bym miał tani towar to bym sie reklamował.No chyba, ze chodzi o to iz jeden moze zapłacic wiecej i sie nie targuje drugi targuje sie bardziej i kupi taniej. A tak gdyby była znana najniższa cena to wszyscy by chcieli za tyle kupic.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Tomek Koko napisał:
A ja przyznam szczerze ze nie dokońca rozumiem taka politykę. Jeśli bym miał tani towar to bym sie reklamował.No chyba, ze chodzi o to iz jeden moze zapłacic wiecej i sie nie targuje drugi targuje sie bardziej i kupi taniej. A tak gdyby była znana najniższa cena to wszyscy by chcieli za tyle kupic.

podzielam tą opinię - po co się reklamować - jak nie wiadomo o co się walczy.
Jak o marne 50zł to lepiej sobie dać spokój.Nie sprzeda przecież wam towaru poniżej ceny zakupu - może jest i super sprzedawcą ale nie Świętym Mikołajem.

@Judash - zapytaj na PW moze dostaniesz odpowiedz,Zakaz był podawania na forum in public a nie na PW.
 
J

Judash

Guest
Szczerze mowiac malo mnie to interesuje.Jesli na lokalu sprzedawca zaoferuje mniej niz w necie, to kupie na miejscu bez dziecinnych podchodow.
 
Do góry