zakupy magicznaplaneta

arko69

New member
Witam serdecznie Wszystkich:)
Przymierzam sie do zakupu LCD w sklepie internetowym"magicznaplaneta". Czy może ktoś już kupowal u nich .Nigdzie nie moge znaleźć opinii o tym sklepie.
Oczekuję zniecierpliwiony na odpowiedzi.
 

fla17c

New member
Na portalu ceneo jest 36 stron opinii o tym sklepie oto link.
Z grubsza przejrzałem kilka stron i chyba przeważają opinie pozytywne ale są także negatywy - jak dla mnie to dyskwalifikuje ten sklep i jeszcze ta nazwa jakoś podejrzanie brzmi.
Pozdrawiam.
 

Adriano L.

New member
Powiem tak (jeżeli oczywiście mogę). Kupowałem od nich w nie dalej jak 2-3 miesiące temu lodówkę Boscha - zero problemów, miły kontakt, szybka wysyłka, a nawet pomoc! -:)

Pozdrawiam!
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Kumpel z pracy kupował napęd BD. Z zakupem problemów nie było, ale o gwarancję to się musiał dopominać telefonicznie długo i namiętnie. Napęd padł po miesiącu i teraz się pałuje z wymianą. Nie sądzę, żeby tam coś więcej kupił...
 

hackerr23

New member
Ja kupiłem tv lcd philips'a w magicznejplanecie. Zapłaciłem przelewem i towar doszedł po 1 dniu. Ale gwarancji nie było - była wzmianka, że trzeba pobrać sobie gwarancję ze strony producenta i odesłać do magicznejplanety - oni podpiszą, podbiją i odeślą. Tak też chciałem zrobić, nawet napisałem do Biura Obsługi Klienta Philips a oni odpisali mi, że gwarancję musi wydać sklep, w którym dokonało się zakupu. Pozdrawiam :cool:
 

behator

New member
Zakupy w Magiczna Planeta

Witam

Osobiście kupowałem LCD TV SAMSUNG 46A656 na początku października, przesyłka telewizora za pobraniem (ok. 120zł), każdy etap transakcji potwierdzony mailem, tj. przyjęcie zamówienia, potwierdzenie, przekazanie do realizacji, wysyłka towaru z podaniem nr listu przewozowego i linka do strony kuriera, gdzie było widać jak na dłoni gdzie jest paczka.
Potem odbiór towaru w obecności kuriera, wypełnienie przeze mnie gwarancji SAMSUNGA tj. model i nr seryjny i odesłanie do Magiczna Planeta, oni po kilku dniach odesłali podbitą.
Trochę strachu było, no ale 4200 zł to nie 5999 w Media Markt,
Reasumując, kupiłbym jeszcze raz u nich.
Od zamówienia do odebrania telewizora - 3 dni
 
Ostatnia edycja:

Adriano L.

New member
Co do gwarancji to jest tak jak poprzednicy napisali - trzeba odesłać do nich zwrotnie pisemko i oni podbijają gwarancję i odsyłają. Ogólnie pozytywnie oceniam zakupy u nich. Co do tego ich powiązania z AVANSEM to się zgadza. Kurier jak przywiózł mi lodówkę to przyjechało autko z reklamami Avansa. Zapytałem ich o to to gość powiedział, że mają (Avans) w Koninie magazyn i wożą dla klientów, którzy zamówili przez magicznąplanetę i dla avansa.

Pozdrawiam
 

maciuch2

Member
witam, ja szczerze nie polecam, zamawialem tam okap kuchenny, doszedł w ciagu 2 dni. karton caly nie ruszony, a w srodku okap wygladal jakby go ktos walnal siekiera, dwa tygodnie telefonow, odsylanie to do jakis pseudofachowcow(pozdrawiam pana Filipa, arogany i baran jakich mało), w koncu po 3 tygodniach dostalem drugi okap i...sytuacja ta sama, karton calutki, a w srodku znowu walniety okap, jeszcze bardziej niz poprzedni. i znowu, telefony, odsylanie(znowu pozdrawiam pana Filipa). Odsylam okap i chce zwrot pieniedzy, na co Pan Filip mi mowi ze on sie juz tym nie zajmuje i zebym dzwonil sobie do kogos ze sklepu, a dwa dni wczesniej obiecal zwrot pieniedzy. koniec koncow udalo mi sie odzyskac pieniadze, ale kosztowalo mnie to jakies 70pln na telefony i poltora miesiaca czekania. jakbym miał mentalnosc dresa to pojechalbym do konina i panu Filipowi spuscil taki lomot zeby sie do konca zycia gamon jakal, a tak po prostu olalem sprawe, na glupote nie ma sily.
 
Do góry