Zakup tv z roku modelowego 2014

popmart

New member
mam pytanie

Obecnie 3 jedne z największych sklepów wysyłkowych mają Samy ue50h6400aw (dvbt2) w sporych ilościach itp., to już chyba ostatnia chwila aby nabyć nowy TV, obecny sama ps50a*** "dużo pali i pomimo że obraz z plazmy po 7 latach jest ok chce go wymienić.

nie chcę wypełnić schematu bo wiem co chce kupić

50", LCD, VA, FHD, 3D będzie miłe nie miałem ale nie jest konieczne. telewizor posłuży ok 5lat do upowszechnienia OLED (cena) i 4k (źródła i karta do kompa za 1500-2000PLN)

Pytanie

-ciekawe skąd taki rzut tych TV tylko u tych sprzedawców, mówi się o reinporcie z krajów ze wschodu, może to są zwroty?, raczej nie będę miał możliwości sprawdzenia przed zapłatą. Mają b.wysoką sprzedaż, może ktoś nabył i się odezwie.

-może jeszcze coś innego?

-drugie pytanie do znawców czy nowy TV będzie miał znacząco lepszy obraz niż moja plazma, czy mogę oczekiwać pewnego uwstecznienia , mam nc+?
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
50"->50" nie warto zmieniać, tym bardziej plazmy na lcd. Z tym poborem prądy to marketingowa kpina, no chyba że u Ciebie TV "gra" 12h na dobę. Jeśli przekątna Ci pasuje to posiedź na tej plazmie te 5 lat, a pieniądze zaoszczędź i wpakuje później w planowanego OLEDa.
 

popmart

New member
nic to klamka zapadła TV zamówiony, mam nadzieję że nie będę żałował .... dziś niemal 100% kontentu jest w HD lub FHD, więc zalety plazmy nie są już takie wielkie jak 7 lat temu. Ale owszem pewnie będzie mi brakować "analogowego stylu obrazu", bez smug i miękkawego itp...

no może nie 12h ale gra dużo a czasem b.dużo (gry) i z wyliczeń (moja plazma chla 300W w normalnej pracy maks 500W!!!, nowy bierze maks 100W) wynika że po zamianie różnicę w odsprzedaży i oszczędności ok 50 pln na miesiąc , TV obroni się finansowo w 3-4 lata wiec argument oszczędzania jest nietrafiony...

cóż niedługo okaże się czy będę płakał o moim PS50A
 

popmart

New member
tv zamówiłem w Agito, wiem to jest trochę loteria ale co tam... zresztą sprzedali masę tych tv przez tydzień (około 80 szt) i już nie mają, są jeszcze dostępne w mall i morele, ale ja jestem z wawy i bardziej pasował mi agito.

Zresztą zakup przez allegro wczoraj o 14.30 i dziś 7.00 kurier dzwoni, bez powiadomienia itp :hmm:, trochę zaskoczony odbiorę sprzęt o 9-10.... zobaczymy mam nadzieję że wszystko będzie ok.
 

maggikk

New member
Widzę, że temat już odkopany to się podepnę.
Tak dumam nad UE55H6400, można wyrwać za 2600 zł. Czy warto jeszcze w takie TV się pchać? Jest duży, ma 3D i fajnego smarta, i matryca 120Hz. Czy w tej cenie jest szansa złapania czegoś ciekawszego z przedziału 50-55 cali? Na 4K mi nie zależy z uwagi na odświeżanie 60Hz w niższych modelach.
 

krychaa

New member
Zwróci uwagę na TCL 50s7806 jest to 4K
Też szukam TV i myślałem nad UE50H6400 ale ten TCL wygląda całkiem całkiem
 

maggikk

New member
Widziałem test TCL. Wygląda zacnie (poza podstawką), tylko martwi mnie brak odczytywania napisów w txt, u mnie dobrze działający flash USB to podstawa. Czy TV czyta napisy srt? Jakie są odczycia w użytkowaniu smart? Jak przegląda się internet w porównaniu dobserii H6400? Tam mamy drugi "laserowy" pilot. Nosz cholera trudny wybór :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wpisz napisy w kontener i nie ma problemu.
Flash masz obecnie w nowych modelach telewizorów z Androidem.
Napisz dokładnie co chcesz mieć koniecznie .
 
Do góry