Zakup TV Samsung 55-65'

barburian

New member
Bez reklam
Tv

No dobra...chyba jednak zdecyduję się na 65 cali. Wybrałem dwa modele w podobnej cenie, proszę Was o opinie co lepsze. Sony KDL 65W855C albo UE65H6400. Chcę tylko Full Hd. Jeszcze ostatecznie chodzi mi po głowie jednak 55 cali: Sony KDL55W808C.


Witaj z tych 2 modeli 65 cali co podałeś Samsung ma minimalnie lepszą czerń , jego wadą jest to
że z czasem po 2-3 latach użytkowania może pojawić się kurz na matrycy od środka TV.
Obojętnie na który się zdecydujesz to będziesz zadowolony i uśmiech będziesz miał od ucha do ucha
 

mmbb

Member
Z Samsungiem może tak być, ale Sony jest dostępny w mediaexpert i mają ich dużą ilość oryginalnie zapakowanych. Sony jest też dostępny w niemieckim MM.
 

sensei

New member
Jesli Sony jest nowy - nie powystawowy, ze zwrotu i.t.p. - to swobodnie bierz. Natomiast tak jak pisali poprzednicy 65 z prawie 5 metrow to juz bedzie czuc niedosyt, ja przy 4m juz zaluje ze nie wzialem 75 no ale aspekt finansowy - rozumiem. Natomiast jezeli masz warunki adaptacyjne na projektor to ja bym szedl zdecydowanie w tym kierunku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

MaxPayne

New member
kolego omijaj samsunga KS7000 rozpada się , na forum jest temat // wszytsko na temat samsunga KS // poszukaj opisy , zdjęcia ....masakra...



polecam Philipsa model PUS7101 k4 100hz hdr vp9 matryca Va 10bit z pięknym ambilightem
 

pebe86

Member
Bez reklam
Uczepiliście się tych KS7000 jak nie wiem co :)
Miały swoje problemy to fakt- ale jak widać po ostatnich wpisach raczej nie dotyczą tych niedawno kupowanych telewizorów. W każdym razie ostatnio były w dobrych cenach i raczej nikt kto kupił to wspominanych problemów nie ma.

Wystarczy sprawdzić telewizor przed zakupem, lub kupić przez internet- wtedy jest czas na zwrot.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Może kropki kwantowe ? Ten Sony to jest zwykły Direct Led,kupiłeś ok gratulacje-oglądaj....
 

mmbb

Member
Odnośnie KS7000 to zobaczcie to zdjęcie, dzisiaj go oglądałem w RTVEURO, sprzedawca powiedział że to standard w tych tv i ta kreska pójdzie za chwilę do samego dołu.....Dodatkowo zauważyłem że podświetlenie led w dolnej części jakby wystawało z ramki w kilku miejscach...
 

Attachments

  • 20170119_122937.jpg
    20170119_122937.jpg
    994,7 KB · Wyś: 37
Do góry