Zakup tv pod konsole

daniel 88

New member
Zastanawiam się nad kupnem tv pod ps4 pro wybrałem 3 modele Panasonica ex780 50cali Sony xe 9005 49 cali i Samsung ks8000 49 nie wiem jak się sprawuje nowy Panasonic czy ktoś z was miaľ już do czynienia z tym modelem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ile czasu ma być go gier ?
Czy będzie tylko do gier ?
Jaką masz odległość od ekranu ?

Ogólnie z tych co, podałeś DO PS4 Sony - to Sony 55XE9005 za 5399 zł i to kalibracją profesjonalną gratis.

Panasonic jeśli tylko do gier też gra bardzo dobrze - 50Ex780 jest za 4999 zł z kalibracją profesjonalną gratis.
 

daniel 88

New member
Odległość od TV to niecałe 2 metry. Tak że 4 godziny dziennie na granie reszta wolnego czasu to filmy i sport widzę że cena Soniaka trochę spadła. Jak tam Panasonic zrobił coś żeby jego tv odtwarzały wszystkie pliki czy jest problem jak z modelami z 2016?
 

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ile czasu ma być go gier ?
Czy będzie tylko do gier ?
Jaką masz odległość od ekranu ?

Ogólnie z tych co, podałeś DO PS4 Sony - to Sony 55XE9005 za 5399 zł i to kalibracją profesjonalną gratis.

Panasonic jeśli tylko do gier też gra bardzo dobrze - 50Ex780 jest za 4999 zł z kalibracją profesjonalną gratis.
Kiki Sony tak staniało ? Prawie 1000 zł.
 

strazakp

Banned
Panasonic jeśli tylko do gier też gra bardzo dobrze - 50Ex780 .
o co chodzi???????????
Chciałem to inaczej skomentować ale bałem się że dostanę bana. Ale czy to jest profesjonalne stwierdzenie????

Ja mam zeszłoroczny i półkę niższy model Panasonica i moja opinia jest taka że telewizor ten jest w zupełności dobry do: gier (mam Xbox one s), oglądania telewizji (mam NC+) oraz aplikacji takich jak YouTube czy Netflix. Owszem telewizja z naziemnej jakość ciut gorsza (jedynie TVP1 i TVP2 gdzie jest HD są OK).
 
Do góry