Zakup tv 75 cali pomoc w wyborze

Bartek 750

New member
Witam wszystkich, jestem tu nowy i też przymierzam się do zakupu nowego tv w rozmiarze 75"....obecnie mam 55" samsung ue55mu6172 i ogólnie rzecz biorąc jest ok ale chve koniecznie zmienić na większy... Byłem zdecydowany na Philipsa 75pus8807 ale jak zacząłem czytać opinie itd to mi przeszło i byłem prawie zdecydowany na samsunga qe75q80b ale po przewertowaniu internetu też wychodzi na to że nie jest taki super i teraz sam już nie wiem co wybrać czy wziąć coś z tych dwóch czy może coś innego, coś od sony może?

Przeglądam tylko ofert sklepów które mam w pobliżu czyli ME, euro, neonet czy mediamarkt.

TV u mnie gra praktycznie cały dzień, bajki głównie, czasem konsola i wieczorami głównie YouTube, czasem jakiś film zazwyczaj z pendrive'a i tyle. Pokój 6x5m średnio "nasłoneczniony" jedno okno.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc we wskazaniu czegoś z czego będę zadowolony napewno (no chyba że w dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego bo zawsze jest jakieś ale)

Z góry dziękuję

Pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jakie masz do nich zastrzeżenia ?
Ile masz max kasy ?
A może masz kasę na miniledy 75 ?
 

Bartek 750

New member
A jakie masz do nich zastrzeżenia ?
Ile masz max kasy ?
A może masz kasę na miniledy 75 ?
Zastrzeżenia tylko takie jakie wyczytałem (opinie ludzi tutaj czy w innych miejscach)

Jeśli chodzi o kasę to wolałbym się zamknąć w 6.5k natomiast jeśli faktycznie jest warto dołożyć do minileda to mogę dołożyć..

Bralem wcześniej pod uwagę samsung qe75qn85b
 

Bartek 750

New member
Zastrzeżenia tylko takie jakie wyczytałem (opinie ludzi tutaj czy w innych miejscach)

Jeśli chodzi o kasę to wolałbym się zamknąć w 6.5k natomiast jeśli faktycznie jest warto dołożyć do minileda to mogę dołożyć..

Bralem wcześniej pod uwagę samsung qe75qn85b
Tak czy tak dołożyć do czego innego mogę o ile oczywiście warto bo cena nie zawsze idzie w parze z jakoacia niestety 🙂
 
Do góry