Zakup tuz tuz ale co???

Dante99

New member
Witam

podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu - ok.330cm
jak słońce świeci w pokoju - pokoj zacieniony
Jak duży jest pokój - 13m2
jaki masz obecnie telewizor - nie posiadam
jakie programy najczęściej oglądasz - jesli juz to sport, film, przyrodnicze
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - wieczor
preferowana wielkość telewizora - 40"-46"
preferowana marka - Sony, Toshiba, Samsung, Panasonic, Phillips
czego nie lubisz w telewizorach - ...
jakie urządzenia będą podłączone - Moze DVD, Blu-RAy
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - telewizja 70-80% Inne 20-30%
jakimi złączami - HDMI
jaki masz sygnał - jestem laikiem polsta cyfrowy:)
ile programów HD - na razie 6
ma stać czy wisieć - wisiec
jaka klasa cenowa - Max. cena Toshiby SV 685

Lada dzien bede kupowal LCD. Generalnie nastwilem sie na LED. Na poczatku byl Samsung B8000. Tu gdzie mieszkam jest dobra cena na niego.
Drugim typem jest Sony KDL-40NX703. Zdaje sobie sprawe ze to nowy model i pewnie za duzo o nim nie wiadomo. MAm sentyment do Sony jesli chodzi o telewizory.
Po przeczytaniu testu zachwycilem sie Toshiba 46"SV685. Troche tylko drogi jest i nie wiem czy nie za duzy do mojego pokoju.
MOze cos innego mozecie polecic. Generalnie powinien byc LED(choc nie mega koniecznie), 100Hz lub wiecej, Full HD, Najwazniejszym parametrem jest jakosc obrazu. Dzieki
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jesli mozesz finansowo pozwolic sobie na sv to ja bym sie nie zastanawial. jeden z najbardziej zaawansowanych tv na rynku.
Co do wielkosci ja materialy na 47" ogladam z odleglosci ok 3m i jest super.
 

Dante99

New member
FAkt ta Toshiba SV jest super. Tylko troche drogi. Co ewentualnie moglibyscie polecic w mniejszej cenie na LED? Sony NX 703??
 

Ryder

New member
Ja ogladam 3-4 metrow moja toske 55sv i jest ekstra. No ale przechadzac do tematu to albo dozbieraj do toski 46sv (nie jest za duza) , albo bierz sharpa 46le700e tez jest fajny. Inne firmy odpadaja.
 

Dante99

New member
Juz sie prawie zdecydowalem na SV685 tym bardziej ze znalazlem w super cenie.

DZis jeszcze raz mierzylem pokoj i wychodzi ze jesli powiesze ja na scianie(miala byc w rogu) to od ekranu do oczu ogladajacego bedzie ok. 3,40m-3,50m.

Bylem tez w sklepie porownac tv jesli chodzi o cale i powiem ze 46" to jest po prostu ogromne(zajmie z pol sciany u mnie:). Jestescie pewni ze bedzie ok do mojego pokoju?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
co do oferty z gwarancją Toshiba Polska ( wejdź na priw - dostaniesz ofertę)
Oczywiście i zdecydowanie do tej odległości to extra wybór.
Z miesiąc jak większość powiesz że - za mały ........
 
Do góry