Zakup telewizora OLED

Athletic

New member
Witam,

Zastanawiam się nad zakupem telewizora OLED 65 cali, w cenie 5-6.5k zł - telewizor chciałbym wziąć na raty.

Widziałem, że będzie premiera Philips OLED707, ale pewnie cena będzie o wiele wyższa.

Jaki model telewizora OLED mi polecicie?
Tak zerknąłem sobie co oferuje MediaExpert (mają raty 0) i zastanawiałem się między PHILIPS 65OLED706 oraz LG 65B13LA/65C15LA, czy opłaca się dokupować te ubezpieczenia/przedłużenia gwarancji na telewizor?

Nie ukrywam, że trochę bardziej ciągnie mnie do Philipsa (Ambilight + czysty Android), ale nigdy nie interesowałem się jakoś specjalnie telewizorami i ciężko mi zdecydować, a wiem, że tutaj ludzie mają pojęcie na ten temat i może mnie nakierują na jakiś egzemplarz.

Telewizor będzie używamy głównie do serwisów streamingowych (Netflix, Disney+, HBO Max, Prime...), muzyki (planuję też kupić soundbar) oraz do podłączenia komputera i zagrania w jakąś grę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież masz taniej dla niebieskich członków forum i to z pakietem.
Masz LG 65Bx za 5399 zł z pakietem
Philips 65Oled 705 za 5299 zł
Philips 65Oled 706 za 5499 zł
A kiedy planujesz zakup - bo Philips 707 ma być za miesiąc.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Proponuję Philipsa 706, 707 . Masz Ambilight Hue Android no i jakość Philipsa

Jakość Philipsa?
KLOPSjanek...Ty uprzedzaj że wydaliłeś z siebie taki tekst bo z wrażenia oplułem monitor.
Ja rozumien,że Philips może się komuś podobać ale o tej "jakości" to jest trochę na tym forum.Wystarczy poczytać.A trafienie bezproblemowej sztuki to niemal jak wygrana w Lotto.
Athletic...posłuchaj co prawi Vito i bierz LG.
 

Athletic

New member
Dzięki za odpowiedź.

Telewizor mogę kupić w tym lub następnym miesiącu.
Dziewczynie podoba się bardzo Ambilight, ale nie ma problemu, żeby kupić LG jeżeli jest lepszy, bo jeśli są podobne, to jednak bajer z podświetleniem robi robotę.

Lepiej czekać na premierą 707 i inne modele spadną w dół?

Możecie powiedzieć coś więcej na temat promocji dla niebieskich członków forum, w jakim sklepie wtedy robię zakup takiego sprzętu, mam to w ratach 0% czy muszę płacić za całość od razu?
 
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Gitarka załóż śliniak !!!!!! Jeszcze raz dla wszystkich nie w temacie GITARRA nigdy nie miał i nie ma Oleda , ma jakiegoś ***************unga i wszędzie się mądruje taki nie spełniony typ.
Bierz Philipsa I nie czytaj bzdur Gitary i jemu podobnych .
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Mam dwa Oledy Philips 805 i 806 .805 ma 2,5 roku oglądamy wszystko ZERO PROBLEMÓW,
NIE jestem jak gitara znawcą wszystkich marek na świecie ale polecam to co mam w odróżnieniu do GITARKI.
 

Athletic

New member
No to kupię OLEDA z Philipsa :) - 65OLED706 tego z MediaExpert za 5499.

Jak myślicie, kupować w tym miesiącu czy wstrzymać się do premiery 707?
 
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Sport na Philips z Ambilight uczta dla oczu :)
 

Attachments

  • Screenshot_20220719-125307_File Commander.jpg
    Screenshot_20220719-125307_File Commander.jpg
    836,7 KB · Wyś: 34

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Sport na Philips z Ambilight uczta dla oczu :)

Ło matko...wieś śpiewa i tańczy czyli folklor na mapie świata.KLOPSjanek...komu "zajumałeś" to zdjęcie z monitoringu?
Athletic...jeśli Ciebie "kręci" takie coś to OK.Ale pamiętaj,że leczenie okulistyczne bywa drogie.:lol:
Kup LG ,będziesz miał lepszy jakościowo telewizor.
Philips ze wszystkich firm produkujących Oledy robi najsłabsze jakościowo telewizory.W tym teście
https://www.youtube.com/watch?v=zCSAdW3Wejk&t=426s
oled philipsa dostał po dupie nawet od LCDka.O innych producentach oledów nawet nie wspomnę.Nie zauważają tego tylko ci co nie chcą i KLOPSjanek.
Ale On jest , jak sam pisze o sobie "idolem Philipsa".
I zanim jednak zdecydujesz się na Philipsa poczytaj to forum i zobacz z jakimi problemami borykają się niektórzy posiadacze tv tej marki.
Jeśli jednak w dalszym ciągu będziesz chciał Phila to poczekaj na nowszy model.O ile chce Ci się.
 
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Gitara ale ty bzdury piszesz, żal mi Ciebie jesteś prosty jak szpada , siedź z swoim cudownym Lcdekiem i nie mieszaj się w rozmowy dorosłych.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Dobrze że gitarka napisał -"i zobacz z jakimi problemami borykają się niektórzy posiadacze tv tej marki." Całe szczęście że napisał niektórzy:) bo się obawiałem o wszystkich:)
Gitarka wypatruj lepiej kurzu na matrycy na ***************ungu :)
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Teee..."dorosły":lol:...jak się siedzi cały czas w ciemnej piwnicy na zmywaku to nie dostrzega się pewnych rzeczy. Normalnie powiedziałbym żebyś częściej wychodził ze swojej nory ale w twoim przypadku to zły pomysł. Siedź tam i nie wychylaj się bo nie masz nic oprócz inwektyw do powiedzenia.
Ten test zrobili profesjonaliści
https://www.youtube.com/watch?v=zCSAdW3Wejk&t=426s
Mój lcdek nie jest cudowny ,ale zlał dupę Twojemu "wspaniałemu" oledowi .W sumie to nic wielkiego. Są telewizory lepsze i gorsze. Twój Philips był najgorszy.
Normalny człowiek przyjmie to na klatę, ale do Ciebie to najwyraźniej nie dociera.
Nie muszę mieć oleda by po zobaczeniu tego testu wyciągnąć wnioski. Ty nie wyciągnąłbyś żadnych nawet gdy Ci na łeb zleciało dziesięć telewizorów.
Dlatego siedź w piwnicy i nie wyłaź z niej.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Dlaczego piszesz ciągle o zmywaku?Czy nawet ta praca jest dla Ciebie zbyt skomplikowana ? testy testami a dla normal ego użytkownika nie takiego znawcy jak Ty Philips z Ambi jest mega super rewelacja!!!!!:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak Oled Philipsa w obecnej ofercie jakości i specjalnej ofercie cenowej stanowi wyjątkową okazję w klasie cena do jakości.
Uważam ,że lepszych w tej chwili- po znacznej podwyżce nowości - nie ma.
 
Do góry