Zakup telewizora do grania na PS3 i komputerze do 4000 złotych

legia23

New member
Witam,

Tak jak w temacie poszukuję dobrego TV do PS3 i komputera. Telewizor będzie głównie używany do grania na PS3 lub sporadycznie do grania na kompie, czasem też do obejrzenia jakiś filmów. Chciałbym żeby przekątna ekranu telewizora była co najmniej 40 calowa, a nawet większa. Oprócz tego dobrze by było żeby miał co najmniej 3 albo i więcej wejść HDMI. Fajnie by było żeby TV posiadało technologię 3D, ale nie jest to obowiązkowe. Na kupno telewizora maksymalnie zamierzam przeznaczyć 4000 złotych. Nie wiem który typ ekranu wybrać tzn. czy wybrać ekran LEDowy, czy ekran plazmowy, czy jeszcze jakiś inny. Mam nadzieję, że pomożecie wybrać mi najlepszy telewizor, który spełni powyższe wymagania i który będzie miał pierwszorzędny obraz oraz dźwięk za podaną kwotę.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
 

legia23

New member
Wydaje mi się, że tak na tydzień to wyjdzie około od 10 godzin do czasami nawet 20. Czasami też może przytrafić się mały maraton :D z grami w roli głównej. To zależy niestety od tego jak ułoży się grafik, ale jeszcze chciałbym oglądać na nim jakieś filmy i seriale. Oprócz tego jeszcze inni domownicy będą z niego korzystali, więc będzie w miarę eksploatowany :D
 
Do góry