Zakup telewizora 65 cali, co polecicie?

werf

Active member
Bez reklam
Wiem, na czym polega różnica, ale dziwi mnie fakt, że są ludzie z manipulowani do tego stopnia, którzy myślą, że jedno wyklucza drugie.
Ze swojej strony bardziej odpowiada mi materiał HDR w Samsungu niż strasznie ciemny Dolby Vision np. w C9.
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Dokładnie... Jest zwykły HDR, jest HDR10 i jest Dolby Vision, który wygląda bardzo dobrze na Netflixie. Oczywiście zależy od filmu, ale jest coraz więcej produkcji, które są w DV i są świetne zrobione. Przynajmniej według mnie.

20200407_194755.jpg

Tutaj właśnie widać na tym zdjęciu, że Ty Kolego Werf masz ten sam film w zwykłej wersji, a ja mogę go oglądnąć w DV. Inna sprawa, czy będzie widoczna różnica... ;)
 

werf

Active member
Bez reklam
Właśnie w tym rzecz gdzie jest ta różnica i kto jest w stanie ją wychwycić? Pomijając marketingowców.
Czy może jest tak że ludzie z samsunga celowo chcieli mieć gorszy obraz i zrezygnowali z DV?
 

kh29228

New member
Właśnie w tym rzecz gdzie jest ta różnica i kto jest w stanie ją wychwycić? Pomijając marketingowców.
Czy może jest tak że ludzie z samsunga celowo chcieli mieć gorszy obraz i zrezygnowali z DV?


To są dwie sprawy:
1. Wychwycić pewnie można, gdy porówna się dwa obrazy w tym samym czasie jeden obok drugiego, pewnie w normalnym użytkowaniu odróżnić będzie ciężko
2. Samsung zrezygnował bo DV nie jest darmowy
 

icrew

New member
Czy opłaca się czekać aż będą w sklepach TV Samsunga na 2020 rok np. Q70T czy kupić teraz lepiej Q70R? Mieszkanie odbieram dopiero w październiku.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nowe modele na pewno będziesz miał w dużo wyższej cenie niż schodzący model ze sceny.....wybór należy do ciebie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak w październiku to czas działa na Twoja korzyść. Do tego czasu będą extra ceny na oledy !
 

kh29228

New member
Czy opłaca się czekać aż będą w sklepach TV Samsunga na 2020 rok np. Q70T czy kupić teraz lepiej Q70R? Mieszkanie odbieram dopiero w październiku.


Chcesz teraz kupić TV i trzymać w pudełku do października?
Oczywiście w październiku ceny Q70 będą niższe niż teraz, ale niestety wraz z biegiem czasu zwiększa się ryzyko trafienia na telewizor ze zwrotu itp. To dotyczy każdego sprzętu, nie tylko telewizorów. Więc czekanie aż spadną ceny są zawsze grą w ruletkę, albo uda się znaleźć nieużywany w dobrej cenie albo nie:( pamiętam jak jakiś czas temu, gdy wchodziły modele Samsungów serii Q, wszyscy szukali nieotwieranego 65NU8XXX i były z tym problemy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież B9 w marketach masz w tej samej co C9.
Po co brać gorszy ???
Samsung 65Q70 za 4899 zł z pakietem.
 
Do góry