Zakup sprzętu RTV w Biedronce

.oO0OoO0Oo.

New member
Witam ponownie!

W tym wątku chciałbym zapytać użytkowników forum czy kupowali sprzęt w popularnej Biedronce i czy są z tego zadowoleni? Ja wielokrotnie brałem tam nawigacje samochodowe (i inny drobny sprzęt) a dziś pierwszy raz odważyłem się na większy zakup: telewizor Philips.

(Nie wiem dlaczego wątek o tej samej tematyce który dodałem rano zniknął. Przejrzałem regulamin i nie znalazłem nic co by mogło wskazywać na jego naruszenie, więc wstawiam temat ponownie. W przyszłości przydałaby się jakaś informacja.)
 

crimson-pirate

New member
ja w Biedroce kupuje tylko artykuly spozywcze. Wiekszosc z nich jest to samo tylko inaczej zapakowane jak w innych "drozszych" sklepach.
Keidys nie bylem przekonany do Biedronki ale od jakiegos pol roku lub wiecej oceniam ten sklep bardzo dobrze. Swieze i dobre. Jednak sprzetu RTV agd nigdy nie odwazylem sie tam kupic .
 

BialY903

New member
Sklep jak sklep. Gwarancja jak wszędzie. A nawet czasami lepiej bo jak moja matula kupiła jakiegoś robota uszkodzonego wymienili od ręki bez problemu.

JA tam kiedyś słuchawki kupiłem i działają.

Pzdr.
 

.oO0OoO0Oo.

New member
W sumie zapomniałem wspomnieć o najważniejszej sprawie która była powodem napisania przeze mnie tego tematu (Powodem napisania go rano. Bo powodem powtórnego dodania było zniknięcie tego z rana :D ). Brakuje mi na forum działu podobnego chociażby do takiego z portalu notebookcheck:
Notebookcheck.pl: Okazje
Czyli najlepsze okazje sklepów, supermarketów znalezione w danym tygodniu.
Więc ten temat dodałem po to, żeby osoby które w przyszłości znajdą w gazetce Biedronki ciekawą ofertę, podzieliły się nią z innymi forumowiczami właśnie tutaj (Chyba lepszy byłoby sumaryczny temat dotyczący wszystkich sklepów ale to musiało by się chcieć komuś prowadzić. Ja mam taką przypadłość, że interesuje się konkretnym sprzętem, samochodami, telewizorami do chwili wyboru i zakupu. Potem odpuszczam totalnie.)
Ja od siebie powiem, że od dziś jest dostępny Philips 32PFL5206H za 1099zł.
W Skąpcu od 1379zł: Philips 32PFL5206H 32" - Telewizory LED - Philips 32PFL5206H 32" cena od 1379.00zł
Niestety pewnie już wyprzedany.
 
Ostatnia edycja:

cuba1986pl

New member
Kolega kupił chyba z rok temu TV Orion-a 32' LCD za 1.000 zł- do tej pory wszystko OK.

W sumie z tego, co pamiętam - bardzo ładna jakość obrazu, jak za tą cenę.

Pzdr.
 

pugalos

New member
Mam proszę Was tego Philipsa do sprzedania.Otóż postanowiłem kupić dla ojca ten TV i w ostatniej chwili teściowa pod impulsem że mojemu ojcu kupuje też postanowiła że kupi.Więc z rana pojechałem do biedronki i wziąłem 2 szt.
Tato bardzo zadowolony mi tv się też bardzo podoba,sobie bym wziął ale niedawno plazme 42 cale kupiłem.

Problem jest u teściowej bo ma starego CRT i jak jej podłączyłęm Philipsa to zaczęła mi mruczyć i kręcić nosem ,że to prawie żadnej różnicy nie ma w oglądaniu a nawet gorzej bo głos jak zza telewizora postacie rozciągnięte itp. szkoda gadać.I ona go już nie chce.

I w związku z tym mam 1 TV Philips do sprzedania po cenie biedronkowej 1099zł ,bo nie kupiłem na handel tylko z powodów jak napisałem chce go sprzedać.Jestem z Lublina w Lublinie dowiozę ,ale dalej to zainteresowany musiałby pokryć koszta wysyłki.TV w pudełku jak wzięty z biedrony,paragon zakupu.
Piszcie na priv jeżeli ktoś chce kupić.
 

domelli

Member
jakiś temu kupiłem elektronadzędzie w biedronce. Srednia eksploatowane jeszcze dziala, chodziaż jakos d d..y. Kupiłem niedawno lampke na dotyk, i juzniestety nie działa. także nie ma reguły :)
 

Mistrzuniu

New member
Generalnie lepiej w biedronce niż w Tesco i innych marketach jak na moje - biedro oferuje naprawdę przyzwoitą jakość w cenach naprawdę super:)
Więc wiadomo że nie jest to pewność oficjalnego sklepu producenta;) ale powinno działać:)
 
Do góry