zakup SONY KDL-46Z4500

ascorp

New member
Witam!to mój 1 postw,wiec prosze mnie lagodnie potraktowac :)

Zamierzam wymienić telewizor na nowy,obecnie posiadam Sony 32 cale seria U ,wychaczylem teraz taki model KDL-46Z4500 ,jego cena to ok 5tys zł,
czy wart jest tych pieniedzy?ma ktos moze ten model w domu?jaka jest jasnosc,oraz czerń ?
zamierzam go używac do ogladania filmów HD pop przez podlaczenie komputera HDMI.
 

jarql

Member
Niewiem gdzie znalazłes taką cena za 46z4500, bo z tego co wiem to 40' tka kosztuje ponad 5 tyś,a 46' to z tego co widze to ponqd 6600zł, ale pomijając ten fakt;) to ogólnie tv godny polecenia,czerń naprawde dobra,kolory świetne nawet kiepskie programy w Sd nie wyglądają tak żle.200hz super sprawdza sie w filmach z BR i grach na konsoli,jakby nie było to model juz z górnej półki Sony także napewno nie jest kiepski:D a tak swoją droga to jest osobny wątek na temat tego tv,w którym to napewno znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania
 

mr.magoo

New member
cena jak za ten model i wielkość naprawdę zaskakująca więc jak się nie pomyliłeś to tylko gratulować ;)
Według mnie Z-ka jest godna uwagi. Mimo, że nie ma "nowych" bebechów to i tak trzyma poziom i jest często chwalony. Bez problemu powinieneś zauważyć różnicę pomiędzy swoim starym a tym modelem. Obraz na SD, moim zdaniem, jest dobry a na HD no to miodzio. Dobrze by było gdybyś mógł go sobie obejrzeć na żywo w jakimś SC czy ostatecznie w innym sklepie :)
 

ascorp

New member
@urwa ktoś mi sprzątnal ten egzemplaz sprzed nosa,to juz nie mam go za 5 tys,wlasnie ta cena byla mi podejrzana,ale gosc zapewnial iż to jest nowy fabrycznie zapakowany z dowodem zakupu i gwarancja!
Przeglądalem forum i podobno byly jakies konkretne partie Z z wadami,moze ten tez nie byl najlepszy!ale nic szukam dalej takiej ofrerty w dobrej cenie!
moge podać link na PW do takiej aukcji za 5tys,czy nawet poszlo to za 4,5 tys,ale jaja ;p chcialem tutaj wkleic link ale jeszcze niemoge...heh
 

ravaillez

New member
Wiesz nie wiem skąd ta oferta, ale pewnie z allegro, uważaj, żebyś się nie naciął bo jednak co kupione w sklepie to inna sprawa. Może się okazać, że ktoś próbuje się pozbyć tv z jakąś ukrytą wadą, nie zawsze tak jest, ale niestety przekręty zdarzają się coraz częściej i trzeba być czujnym tym bardziej przy co tu ukrywać dość dużych kwotach.
 
Do góry