Zakup słuchawek-porada

bamber

New member
Witam, chcę zakupic sobie w koncu nowe słuchawki gdyż moje Technicsy już są trochę wysłużone. I tak napewno nausze to już poistanowiłem gdyz takie miałem i są wygodne. Z przewodowych myslałem o Marshallach Major, fajny wygląd jak graja nie wiem. Pioneer SE M-531, dobra cena, bardzo niskie pasmo dolne więc bas bedzie OK. Denon AH D-510R. Sennheiser HD 65. Z bezprzewodowych myślałem o tańszych typu Sony MDR RF 810R. Proszę o poradę bądź wypowiedź użytkowników którzy mieli/mają bądź odsłuchiwali w/w modele które wybrać. Parametrami i ceną przemawiają do mnie Pioneery choć bez kabla też były by fajne. Z góry dziękuję.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Lepiej trochę dołożyć i kupić na przykład AKG K514, grają na prawdę bardzo fajnie jak za taką cenę.
 

bamber

New member
Te które zakupiłem też są wygodne, duże nauszniki fajnie ucho wchodzi a zarazem lekkie, nie brakuje ani dołu ani góry w dźwięku a cena spoko.
 

Yankee

New member
Witajcie,

kupiłem dla przetestowania słuchawki Sony MDR-RF811RK i stwierdzam, że strasznie są badziewne. Szum jest okrutny w nich. Są do zwrotu.
Czy jesteście w stanie polecić coś lepszego jakościowo jeśli chodzi o dźwięk ale żeby to było w jakiejś przyzwoitej cenie ... jakoś góra 500-700 zł?
Telewizor nie mam BT a jedynie wyjście na "minijacka". Dodatkowo mam PS3 z którym ewentualnie bym mógł te słuchawki używać ale nie wiem czy da się to jakoś razem pogodzić. Chyba jedynie słuchając dźwięku tylko z wyjścia TV ?

Pozdrawiam
 

Yankee

New member
Mówisz o słuchawkach bezprzewodowych ?
Chciałem bezprzewodowe ale zaczynam się zastanawiać czy jednak nie pociągnąć kabla po podłodze... Czy wszystkie słuchawki bezprzewodowe są takie badziewne? w TV musiałem dać głośność na 80% a na słuchawce ściszyć prawie do minimum, żeby nie było szumu tylko prawie cysty dźwięk - ale to chyba nie o to chodzi?
 
Do góry