Zakup Samsunga dylemat co do modelu

Slawko1

New member
Bez reklam
Nie zły kit wciska pracownik SAMSUNGA
Na testach widać jak wół że matryce w testowanych modelach j 6300 i j 6500 to matryce 50Hz
Samsung wprowadził nowe oznaczenia PQI żeby nie było onaczen natywnych matrycy. Te modele serii są przetestowane i maja na 100% 50 Hz
Każdy kto celowo wprowadza innych w błąd zostanie zgodnie z regulaminem ukarany
Pracownik SAMSUNGA który wprowadza innych w błąd został już zaproszony na konfrontacje do Olsztyn
Wszystkie koszty pokrywamy i nie tylko .
Czekamy na potwierdzenie terminu

Chyba myli ci się model JU6300 który faktycznie jest
na 60Hz matrycy z modelem J6300 który ma matryce 120Hz
i pełnosprawny procesor motion plus.
Testy potwierdzają ten fakt:
Samsung UE32J6300 (J6300) Review
Samsung UE40J6300: Review

Czyli te serwisy piszą nieprawdę ?
I kto tu kity wciska ? ;)
 
Ostatnia edycja:

Stapler76

Member
O tym samym teście modelu UE32J6300 pisałem w innym wątku, i oni stwierdzili, że ten model ma matrycę 120Hz (nie mogłem wstawić linka, bo mam za mało postów).

Benchmark Test Results

Dead pixels None Screen uniformity Two darker vertical bands near left & right edges Overscanning on HDMI 0% with [Fit to screen] set to “On“ Blacker than black Passed Calibrated black level (black screen) 0 cd/m2 (LEDs shut off) Calibrated black level (4×4 ANSI) 0.042 cd/m2 Black level retention Auto-dimming with full black screen Primary chromaticity Excellent Scaling Excellent: sharp & detailed with minimal ringing Video mode deinterlacing Very effective jaggies reduction Film mode deinterlacing Passed 3:2 & 2:2 in SD & HD with [Film Mode] on Viewing angle Decent for an LCD-based display Motion resolution 1080 with [Auto Motion Plus] enabled Digital noise reduction Optional; effective when engaged Sharpness Defeatable edge enhancement Luma/Chroma bandwidth (2D Blu-ray) Full luma; chroma horizontally blurred 1080p/24 capability No telecine judder Measured panel refresh rate 120Hz Input lag (high-speed camera) 31ms compared to lag-free CRT Leo Bodnar input lag tester 42ms in [PC] mode Full 4:4:4 reproduction (PC) Yes, with 60hz signal and [PC] input label
 

mafia35

New member
Bez reklam
Slawko1 ma rację. Wszystkim się myli seria J z JU i później są rozbieżne wypowiedzi. Mi też się to przytrafiło.
Seria J6xxx ma matryce 120hz
Seria JU6xxx ma matryce 60hz
 

BLACK_KNIGHT

New member
Ja tylko dodam że w tym roku Samsung miał spore problemy na pierwszych wersjach oprogramowania z poprawną działalnością układów upłynniających i wyostrzających ruch.W wielu recenzjach się to przewija że dopiero po wgraniu nowego softu było poprawnie
 

Pan_S

New member
Ja tylko dodam że w tym roku Samsung miał spore problemy na pierwszych wersjach oprogramowania z poprawną działalnością układów upłynniających i wyostrzających ruch.W wielu recenzjach się to przewija że dopiero po wgraniu nowego softu było poprawnie

Głównym zamiarem aktualizacji jest poprawa błędów. Nic w tym nadzwyczajnego.

Od kiedy pamiętam, zawsze pierwotne softy miały sporo błędów.
 

Pan_S

New member
Slawko1 ma rację. Wszystkim się myli seria J z JU i później są rozbieżne wypowiedzi. Mi też się to przytrafiło.
Seria J6xxx ma matryce 120hz
Seria JU6xxx ma matryce 60hz


Jak znajdę czas (i jak wątku nie zamkną :)) to zrobię tabelkę,

w której będzie podany model i kilka ważnych parametrów.

Co do Twojej wypowiedzi oczywiście masz rację.
 
Do góry