Zakup Samsunga dylemat co do modelu

kruper

New member
Witam. Chciałbym się kogoś doradzić. Planuje zakup telewizora. Interesuje mnie Samsung. Upatrzyłem sobie kilka modeli. Rozważam między H6400, J6300 a H6800. Myślałem, też nad jakimś z 4K ale obecnie raczej z tego co czytałem i się dowiadywałem to na obecne czasy spokojnie Full HD wystarczy. Może macie coś innego do polecenia (głównie Samsung). Budżet około 3000, 3500zł. Cale 48, max 50.
Pozdrawiam
 

Metrolog

New member
Wydaje się że najlepszym na tą chwilę wyborem cena/jakość będzie model 50H6400. Stara dobra szkoła bez żadnych pokrzywionych ekranów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele serii H są na matrycy natywnej 100Hz a nowe serii J na matrycy 50 Hz.
Samsung poszedł też po "taniości"
 

kruper

New member
Wydaje się że najlepszym na tą chwilę wyborem cena/jakość będzie model 50H6400. Stara dobra szkoła bez żadnych pokrzywionych ekranów.


Słyszałem, że 50 cali ma matryce nie samsungową. Także 48 będzie lepsze. Ale ogólnie zastanawiam się nad tymi innymi modelami. Wiem, że H6400 jest bardzo dobrym telewizorem ale zastanawiam się jak wygląda przy nim J6300

No nie żartuj sobie nawet, kupuj 55 i nie tłumacz sobie że to za dużo

w zupełności wystarczy 48, Po za tym jestem ograniczony finansowo i do pokoju 20m2 gdzie odległość od tv wynosi około 2 metrów 55 to chyba za duży wybór.
 
Ostatnia edycja:

Pan_S

New member
Idź do sklepu i sprawdź sobie na wielu klipach testujących płynność matrycy.

Wejdź w menu serwisowe, zerknij. To naprawdę wiele nie kosztuje.

32, 40, 48, 55 J6200 ma natywne 100Hz.

32, 40, 48, 55 J6300 ma natywne 100Hz.

To jedyne Samsungi na 100Hz matrycy serii 6 w tym roku.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie zły kit wciska pracownik SAMSUNGA
Na testach widać jak wół że matryce w testowanych modelach j 6300 i j 6500 to matryce 50Hz
Samsung wprowadził nowe oznaczenia PQI żeby nie było onaczen natywnych matrycy. Te modele serii są przetestowane i maja na 100% 50 Hz
Każdy kto celowo wprowadza innych w błąd zostanie zgodnie z regulaminem ukarany
Pracownik SAMSUNGA który wprowadza innych w błąd został już zaproszony na konfrontacje do Olsztyn
Wszystkie koszty pokrywamy i nie tylko .
Czekamy na potwierdzenie terminu
 
Ostatnia edycja:
Do góry