Zakup ps3

tomasbrzeski

New member
powrót

dawno mnie nie było, bo byłem poza naszą kochaną Polską :)
pytania, która mu zadałem dotyczyły głównie spraw związanych z gwarancją i ze źródłem pochodzenia konsoli hehe szczegółów nie pamiętam.

a zamówiłem konsole dopiero dzisiaj ze strony
Telewizory LCD, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - Video-top.pl

postawiłem na pewność a cena odpowiednia :)
na tej stronie jest napisane:
Autoryzowany sklep Sony
domyślam się co to znaczy, ale mógłby mi ktoś sprecyzować w miarę fachowo to pojęcie?>

Pozdrawiam. :D
 

tomasbrzeski

New member
mm

widział ktoś promocje od 2maja w Media Markt ?
Wszystkie ceny bez vatu...
to chyba warto kupić ps3 w takim wypadku :D ? ciekawe jak z kosztami przesyłki...
 

mszary

New member
wszyscy pracownicy media markt noc przed imprezą pod tytułem "cała polska kupuje bez vatu" siedza w marketach i zmieniaja ceny na wyższe które maja być bez vatu. Ta promocja to żadna rewelacja a media markt już dawno przestal być najtańszym sklepem.
 

tomasbrzeski

New member

rudy

New member
Kupiłem u nich ten sam zestaw.Pieniądze przelałem w poniedziałek wieczorem,a w środę o16-tej konsola była u mnie w domu.Sprzęt fabrycznie zapakowany,dodatkowo w drugim kartonie.Pełen profesjonalizm,sklep godny polecenia.Pozdrawiam.
 

tomasbrzeski

New member
mistrzowie!

Zapytałem o sprzedawcę o to, gdzie mam się zgłosić w razie usterki PS3 i odpowiedział mi tak:

W przeciągu 30 dni od daty zakupu uszkodzony sprzęt wymieniany jest przez sklep, w którym dokonał Pan zakupu konsoli. Po 30 dniach gwarancja realizowana jest przez firmę PRAM realizującą serwis konsol Playstation na terenie Polski.
http://www.pram.com.pl/


Czyli nieodpłatnie przez rok firma PRAM mi naprawi konsolę tak ?

Jest może coś co powinienem wiedzieć, gdy kupuję ps3??

kupuję stąd: PlayStation 3 i PlayStation Portable w super cenie w sklepie gram.pl! - gram.pl
 

robaczniki

New member
Sklep gram.pl o ile mi się wydaje wspópracował i może dalej współpracuje z CDProjektem. Zamawiałem u nich kilka gier, za każdym razem bez problemu.
 

azet

Member
Bez reklam
pytano sięo kabel hdmi- nie wiem jak to jest, ale gdy kupywałęm swoją , to wziołem pierwszy z brzegu, na to złapał mnie sprzedawca w MM i stwierdził że powinien być taki który ogarnia 1080p, więc wychodzi na to że nie każdy jest odpowiedni ,tak ?
 

tomasbrzeski

New member
ok

Zamówiłem 04.05.2010. Konsola przyszła wczoraj.
Wszystko działa jak powinno. ZADOWOLONY :D
Dzięki za podpowiedzi.

1) Teraz tylko muszę neta ogarnąć a nie bardzo wiem jak.

2) No i nie wiem czy kupić kabel HDMI za 100zł czy za 20...
 

cyber78

Member
Bez reklam
Zamówiłem 04.05.2010. Konsola przyszła wczoraj.
Wszystko działa jak powinno. ZADOWOLONY :D
Dzięki za podpowiedzi.

1) Teraz tylko muszę neta ogarnąć a nie bardzo wiem jak.

2) No i nie wiem czy kupić kabel HDMI za 100zł czy za 20...

Na oba pytania znajdziesz odpowiedzi na tym forum, cierpliwie poczytaj odpowiednie wątki.
Na 1) masz instrukcję obsługi + to forum.

Na 2) zdecydowanie nie kupuj takiego za 100 zł - to wcale nie gwarantuje że kabel będzie dobry. Nie kupuj też najtańszego, poszukaj czegoś za 30 - 50zł ważne żeby był starannie wykonany, dobrze ekranowany, a resztę przeznacz na jakąś fajną grę z serii Platinum
 

tomasbrzeski

New member
net

Wszystko robię zgodnie z instrukcją ale w decydującym momencie jest napisany taki komunikat:
The attempt to obtain an IP address timed out...
Dobra jakoś sobie poradzę... chyba ten wątek można już zamknąć.
Dzięki jeszcze raz.
 
Do góry