Zakup ps3

tomasbrzeski

New member

Hep

Member
1. Na allegro nie jest taniej ???

2. Nie wiem :p
3. Podkładka jest niepotrzebna
4. Tak, chociaż w tej kwesyi zdania są podzielone.

POzdr
Hep
 

tomiga

New member
>Drugie pytanie: co Waszym zdanie lepsze pes2010 czy fifa10?

Oczywiscie FIFA ;)

> Trzecie pytanie: Czy warto kupić podkladke pod konsole?
NIE

> Czwarte pytanie: Jaki kabel hdmi? obojętnie ?
Nie przeplacaj za duzo (za 20 pln mozna juz kupic cos co powinno dzialac - cena 1,5 m)
 

tomasbrzeski

New member
cd


Myślę, że ten wątek powstał po to, żeby uzyskać odpowiedź, gdzie najtaniej można kupić ps3.
Ja założyłem swój, bo mam kilka pytań dotyczących zakupu owej konsoli.
Miałem szukać wątku na temat pes2010/fifa10 następnie osobno zapytać na temat kabla hdmi , po czym odnaleźć wątek o podstawkach ?
Czytałem o tych zagadnieniach, ale nie szkodzi spytać jeszcze raz, gdyż 1400zł to sporo dla mnie zwłaszcza, że jeszcze się uczę i nie pracuję.

Dzięki wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Zaś mądremu koledze chciałbym przekazać, żeby nie pisał takich uszczypliwych pytań, gdyż obraża on moją inteligencje, która może nie jest na zbyt wysokim poziomie, ale na wystarczającym, żeby w tym wypadku mieć rację.

Wracając do tematu interesuje mnie tylko 250gb. Wiem już, że podstawki nie kupuję. Gry, które kupię to prawdopodobnie PES2010 i jakaś przygodówka chyba GOD of WAR. Macie lepsze propozycje?
Odnośnie cen konsoli to w MM w Nowym Sączu po 1399zł z grą gowIII (dzwoniłem i takiej informacji mi udzielono)
Gdyby ktoś znał namiary do sklepu, który ma atrakcyjne ofery to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam forumowiczów hdtv.com.pl :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
(...)
Miałem szukać wątku na temat pes2010/fifa10 następnie osobno zapytać na temat kabla hdmi , po czym odnaleźć wątek o podstawkach ?
Oczywiście, że tak. Dzięki temu nie zaśmieciłbyś nam forum kolejnym takim samym tematem.
Co więcej gdybyś poczytał forum to większości z tych pytań byś w ogóle nie zadał - bo i o kablach HDMI było multum tematów, o Fifie wątek również jest, podstawki to pierwsze słyszę :)
Każdy taki jak Ty początkujący wali nam tu taki temat bo on jest najważniejszy, bo on nie będzie przecież tworzył 3 osobnych postów, lepiej zaśmiecić forum...

(...)
Zaś mądremu koledze chciałbym przekazać, żeby nie pisał takich uszczypliwych pytań, gdyż obraża on moją inteligencje, która może nie jest na zbyt wysokim poziomie, ale na wystarczającym, żeby w tym wypadku mieć rację.(...)
Jeśli masz rację to stawiasz kolację :hihi:

Pozdrawiam,
 

Hep

Member
Ejj bez marudzenia. Drugi link jest aktywny od supersprzedawcy. Zreszta sam kupilem swij ps3 za 1099 zł w MM. Trzeba trafić. Z aukcji mozna odebrać osobiście jak ktos w pobliżu mieszka :). Chyba ze ktos ma duzo kasy, to można za 1500 tez kupic :p.

POzdr
Hep
 

tomasbrzeski

New member
też tak myślę, ale...

Tylko ta pierwsza aukcja:) facet piszę że można cenę negocjować, brałbym to. . .

Napisałem maila z kilkoma pytaniami do tego faceta, żeby mieć dowód w razie gdyby doszło do jakiś nieprzyjemnych sytuacji, ale w odpowiedzi dostałem taką informację "na zadane pytania odpowiem przez telefon" nie wiem czemu taką ten facet obrał strategię... :>

wolę zapłacić więcej te 100zł niż potem pluć sobie w brodę, gdyż bieda u mnie aż piszczy, więc przy wydawaniu takiej sumki wolę nie ryzykować ^^
 

tomiga

New member
Myślę, że ten wątek powstał po to, żeby uzyskać odpowiedź, gdzie najtaniej można kupić ps3.
Ja założyłem swój, bo mam kilka pytań dotyczących zakupu owej konsoli.
Miałem szukać wątku na temat pes2010/fifa10 następnie osobno zapytać na temat kabla hdmi , po czym odnaleźć wątek o podstawkach ?
Czytałem o tych zagadnieniach, ale nie szkodzi spytać jeszcze raz, gdyż 1400zł to sporo dla mnie zwłaszcza, że jeszcze się uczę i nie pracuję.

Dzięki wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Zaś mądremu koledze chciałbym przekazać, żeby nie pisał takich uszczypliwych pytań, gdyż obraża on moją inteligencje, która może nie jest na zbyt wysokim poziomie, ale na wystarczającym, żeby w tym wypadku mieć rację.

Wracając do tematu interesuje mnie tylko 250gb. Wiem już, że podstawki nie kupuję. Gry, które kupię to prawdopodobnie PES2010 i jakaś przygodówka chyba GOD of WAR. Macie lepsze propozycje?
Odnośnie cen konsoli to w MM w Nowym Sączu po 1399zł z grą gowIII (dzwoniłem i takiej informacji mi udzielono)
Gdyby ktoś znał namiary do sklepu, który ma atrakcyjne ofery to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam forumowiczów hdtv.com.pl :)

GOD OF WAR to raczej nie jest przygodowka (chyba ze to Twoje tlumaczenie action-adventure)
O ile nie jestes bezwzglednym fanem PESa obiektywnie FIFA jest lepsza gra (poczytaj recenzje chocby na metacritics) - i pewnie dostaniesz ja taniej niz pesa
 

rufus1988

New member
No to faktycznie, skoro facet kręci to naturalnie nie ma co ryzykować, swoją drogą jakie konkretnie pytania mu zadałeś?? Ciekawi mnie to :)
 
Do góry