Zakup proszę o pomoc!

akara

New member
Jestem w momencie zakupu TV.Latam z żona od sklepu do sklepu no i po trzech dniach zastanawiamy się nad:
Samsung Plazma PS50C6500
lub
Samsung LE55C650

Proszę o pomoc !
 

infi

New member
ja bym na twoim miejscu poczekal do konca lutego, marzec to miesiac w ktorym wchodza nowe modele wiec ceny tych 2 tv poleca ostro. kilka dni temu tego le55c650 kupilem dla sasiada za 4999 w sieci neonet. gdziee w grudniu ten tv mial cene 6700 (i nie byla to podwyzka przed swiateczna)
Aktualnie zakup tv to kiepski interes. najlepszy moment bedzie gdy juz pojawia sie nowe modele i sklepy beda sie pozbywac modeli 2010. Wiec poczekaj bo cena tych 55cali moze byc bardzooo okazyjna w sklepach internetowych, skoro zwykle "drozsze" sklepy sieciowe maja go juz w okolicy 5000-5500 (5449 euro rtv agd w swoich placowkach)
 

akara

New member
ja bym na twoim miejscu poczekal do konca lutego, marzec to miesiac w ktorym wchodza nowe modele wiec ceny tych 2 tv poleca ostro. kilka dni temu tego le55c650 kupilem dla sasiada za 4999 w sieci neonet. gdziee w grudniu ten tv mial cene 6700 (i nie byla to podwyzka przed swiateczna)
Aktualnie zakup tv to kiepski interes. najlepszy moment bedzie gdy juz pojawia sie nowe modele i sklepy beda sie pozbywac modeli 2010. Wiec poczekaj bo cena tych 55cali moze byc bardzooo okazyjna w sklepach internetowych, skoro zwykle "drozsze" sklepy sieciowe maja go juz w okolicy 5000-5500 (5449 euro rtv agd w swoich placowkach)
Czy jesteś z niego zadowolony i jak to wypada z plazma wyszczególnioną w moim zapytaniu?
 

akara

New member
ja bym na twoim miejscu poczekal do konca lutego, marzec to miesiac w ktorym wchodza nowe modele wiec ceny tych 2 tv poleca ostro. kilka dni temu tego le55c650 kupilem dla sasiada za 4999 w sieci neonet. gdziee w grudniu ten tv mial cene 6700 (i nie byla to podwyzka przed swiateczna)
Aktualnie zakup tv to kiepski interes. najlepszy moment bedzie gdy juz pojawia sie nowe modele i sklepy beda sie pozbywac modeli 2010. Wiec poczekaj bo cena tych 55cali moze byc bardzooo okazyjna w sklepach internetowych, skoro zwykle "drozsze" sklepy sieciowe maja go juz w okolicy 5000-5500 (5449 euro rtv agd w swoich placowkach)

Obecnie Plazma w MM kosztuje 3,600zł. LCD 5,400 zł. Euro Mix
 

infi

New member
Czy jesteś z niego zadowolony i jak to wypada z plazma wyszczególnioną w moim zapytaniu?

ten 55cali kupowalem dla sasiada, sam mam do czynienie z tym samym modelem ale 40 cali i jest to najlepszy lcd na rynku jesli patrzymy na cene/jakosc obrazu/i obslugiwane multimedia, funkcje (np nagrywanie video na zewnetrzny dysk usb)

Co do porownania z ta plazma to ci nie pomoge gdyz nigdy nie bylem zwolennikiem Plazm i ich rozwiazan technologicznych, wiec lepiej nic nie mowic niz mam wprowadzic cie w blad.
 
Do góry