Zakup playera - Pomoc!

tvenno

New member
popieram, czekam na spopularyzowanie się USB 3.0, zdecydowanie ułatwi nam to życie... może w końcu przesyłanie paczek po kilkadziesiąt giga nie będzie wymagało piwa/kawy ;p
 

laaval

New member
Kieszeń na dysk to zbędna rzecz? W przyszłości usb3.0 jak i eSATA się przyda. Jak pisałem zakupiłem dziś ASUSA HD2.

sprawdz prosze jak sie toto sprawuje z plikami txt. mam spora kolekcje i niestety przewaznie z rozszerzeniem txt, a jestem zbyt leniwy (albo po prostu nie potrafie) przekonwertowac do srt :)

sam sie zastanawiam nad tym asusem i jakims hyundaiem
 

mih00

New member
Kieszeń na dysk to zbędna rzecz? W przyszłości usb3.0 jak i eSATA się przyda. Jak pisałem zakupiłem dziś ASUSA HD2.
\
Powtórzę jeszcze raz - kieszeń na dysk może być nie tylko zbędna ale wręcz szkodliwa jeżeli z tego powodu aby ułatwić lepsze chłodzenie tego ewentualnego dysku w środku producent zastosował wentylator w obudowie, który jeśli nie robi hałasu na początku to będzie robił to później.
Mało przydatne jest to USB 3.0 w playerze jedynie do szybszego kopiowania które i tak przy użyciu playera jest wkurzające (i do tego musisz mieć dyski z Usb 3.0).
Do odtwarzania filmów FullHD USB 2.0 jest wystarczające i to z dużym zapasem.
O!play R1 ma też eSata.
 
Ostatnia edycja:

Bartasek

New member
\
Powtórzę jeszcze raz - kieszeń na dysk może być nie tylko zbędna ale wręcz szkodliwa jeżeli z tego powodu aby ułatwić lepsze chłodzenie tego ewentualnego dysku w środku producent zastosował wentylator w obudowie, który jeśli nie robi hałasu na początku to będzie robił to później.
Mało przydatne jest to USB 3.0 w playerze jedynie do szybszego kopiowania które i tak przy użyciu playera jest wkurzające (i do tego musisz mieć dyski z Usb 3.0).
Do odtwarzania filmów FullHD USB 2.0 jest wystarczające i to z dużym zapasem.
O!play R1 ma też eSata.


Kolego, odpinam trzy kabelki przenoszę odtwarzacz i kopiuje materiał z kompa stacjonarnego po usb 3.0 bez wyciąganie dysku z odtwarzacza. Mając szybkie łącze można trochę materiału HD pobrać i skopiować sobie na odtwarzacz żeby sobie to tam było. Zawsze miło mieć jakiś koncert w HD albo kilka cały czas przy odtwarzaczu, nie przy sobie. Nie neguję dysku przenośnego, ale jest to dodatkowy klamot.

Poczekajmy jeszcze góra pół roku i większość dysków będzie miało USB 3.0.

A możesz mi powiedzieć dlaczego niby wentylator ma zacząć robić hałas, ciężko ci jest o niego dbać i czasami wyczyścić?
 

mih00

New member
Kolego, odpinam trzy kabelki przenoszę odtwarzacz i kopiuje materiał z kompa stacjonarnego po usb 3.0 bez wyciąganie dysku z odtwarzacza. Mając szybkie łącze można trochę materiału HD pobrać i skopiować sobie na odtwarzacz żeby sobie to tam było. Zawsze miło mieć jakiś koncert w HD albo kilka cały czas przy odtwarzaczu, nie przy sobie. Nie neguję dysku przenośnego, ale jest to dodatkowy klamot.
Tu przyznaję - akurat w HD2 jest możliwość podłączenia wprost do Peceta i wtedy USB 3.0 jest do wykorzystania.
Co stoi na przeszkodzie aby przenośny HD był na stałe przy playerku? A czasami można go wziąć ze sobą - dużo łatwiej niż odpinać i brać całe urządzenie...

A możesz mi powiedzieć dlaczego niby wentylator ma zacząć robić hałas, ciężko ci jest o niego dbać i czasami wyczyścić?
Jakoś użytkownicy Xtreamera i któregoś Popcorna jakoś nie wpadli na taki prosty pomysł wyczyszczenia tych uprzyjemniających życie wentylatorków i co najwyżej wyczyścili sobie kieszenie z kolejnej stówy na zakup pasywnego chłodzenia albo nawet następnego modelu...
 
Do góry