Zakup odtwarzacza cd Arcam CD82 do Onkyo 875 - czy warto?

mariusz_audi

New member
Szanowni Koledzy,
poszukuję w miarę dobrego odtwarzacza cd, którego będę chciał podpiąć pod amplituner Onkyo 875 i kolumny KEF iQ7. Zarówno amplituner jak i kolumny jadą do mnie właśnie z UK. Mój wybór padł na ten model Onkyo ponieważ jestem fanem kina domowego, ale również uwielbiam słuchać muzykę w stereo - i to jest taki kompromis na teraz, a docelowo może dokupię jakiś wzmak stereo.
Moje pytanie do Was - mam możliwość kupić odtwarzacz Arcam cd82 chyba w niezłej cenie 1,3 tys pln (oczywiście używany i z UK z tego samego źródła co reszta sprzętu. właściciel twierdzi że używa go od około roku ze wzmacniaczem również arcama) - czy to jest wg. Was dobra cena za taki cedek i czy warto w niego zainwestować po to żeby podpiąć go pod (tylko) onkyo? czy to nie będzie trochę strzelanie z armaty do muchy...?
Zaznaczam że wolę wydać trochę więcej kasy na dobry (używany) sprzęt niż kupić coś tańszego co za chwilę będę chciał wymienić. Ale może macie jakieś inne tańsze typy w budżecie ok 1 tys pln?
Będę wdzięczny za Wasze opinie:)
Pozdrawiam
M.
 

grzeseik

New member
jesli planujesz zrobudowe o wzmacniacz stereo to jak najbardziej trafna inwestycja. acramy to fajne CDki.
czy cena jest dobra to porownaj z innymi ofertami (allegro, ebay)
 
Do góry