zakup nowej kamery

gyny

New member
Szukam kamery do kręcenia turniejów tańca (słabe oswietlenie pary w ruchu no i pojemnośc do zapisu) mam wybór pomiędzy Sony DCR-SR57E,
Panasonic HDC-HS100,Sony HDR-CX106E zaznaczam że obróbki materiału nie mam za dobrego kompa .mam również pytanie dotyczące tego panasonica czy w związku z tym kompem dam rade odtworzyć nagrany materiał w MPEG 2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podaj klasę cenową i czy zdjęcia będziesz prezentował na szerszym forum czy tylko dla siebie?
 

gyny

New member
oczywiście gdyby to była SD to max do 1500 zł a,gdy zdecyduje że HD to do 3000 tys zł ,wiem już z doświadczenia że warto niekiedy dołożyć bo póżniej taki sprzęt służy długo (ostatnia kamera Sony TR717E służy już 9 lat ale zaczyna się zacinać ).Co do wrzucania plików na forum to z całą przyjemnością pochwale się tym co nakręciłem .Wczoraj byłem w MM no i urzekł mnie ten panasonic ,a już byłem zdecydowany na sony SD. Super byłoby gdyby tak wypróbować w terenie obydwie ,no i zostaje sprawa kompa (proc atlon 2000+,1,5 Gb ram,karta GEFORCE 6200A,WINFAST TV2000XP Expert)
 
Do góry