Zakup nowego Soniaka

Mibay

New member
Witam,

Kupiłem 4 lata temu dobrego Soniaka 40w4000, służy bez problemu do tej pory. Mam zamiar kupić drugi TV w rozmiarze tylko i wyłączeni 37 cali do 3000zł. Interesuje mnie własnie SONY. Ale naczytałem się mnóstwo o problemach z matrycami. Wiec teraz moje obawy są nastepujące, czy teraz Sony jest naprawdę sony ?? Może ktoś mi wytłumaczyć dokładnie problem z tymi matrycami ? Czy warto tylko rozglądać się za Soniakiem ?

Mam również Sharpa 32LE320, i jestem bardzo zadowolony. Czy warto również się interesować Sharpem, ale chodzi mi głównie o serie 320.
 

samochodzik

New member
Każdy producent ma modele bardziej i mniej udane. Najczęściej przekłada się to na cenę. Jedne są po prostu tymi z górnej półki a inne lądują np w hotelach.

Co do matryc to opinie są różne tak jak subiektywne odczucie z oglądania danego materiału. Najlepiej samemu sprawdzić i wierzyć temu co się widzi. Z tego rozmiaru powinna zainteresować Cię seria EX5xx. Wydaje mi się, że powinna Ci odpowiadać, ale jeśli masz większe wymagania to znajdzie się i coś lepszego ;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak dla mnie prosta sprawa.
Masz LE 320 i jesteś zadowolony - to bierz drugiego leda 37LE 320. Jest w extra cenie.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mibay nie kupuj Sony. Przeczytaj tamat w którym przestrzegam przed zakupem telewizorów Sony. U mnie w bardzo wysokim modelu w cenie katalogowej wtedy 13000zł matryca wytrzymała 1.5 roku. Ja wiem że, wady się wszystkim zdarzają, ale oni nie mają już części zamiennych i nie potrafią go naprawić! Mało tego wtedy mi dali gwarancję na pięć lat a teraz chcą oddać kasę. Moim zdaniem boją się ze jak mi wymienią telewizor i dają znowu dłuższą gwarancję, jaka mi się zgodnie z umową należy, to może mi znowu telewizor paść. Zresztą bardzo zastanawiające jest to że kiedyś dawali do TV gwarancję 5-cio letnią a teraz już nie. Czyli telewizory padają jak muchy i boją się tego bo pewnie tak jak u mnie się na tym przejechali. Mało tego zapisy w gwarancji są przez Sony niedotrzymywane. U mnie sprawą musi się zająć Rzecznik Praw Konsumenta. Taka mnie spotkała troska o klienta.
 

Mibay

New member
Czytałem właśnie Twój temat. Kurcze, jestem bardzo zaskoczony. Zawsze było, że Sony to Sony! Mam tego 40W4000 i naprawdę jest solidny. Sama małżonka, czy sąsiedzi mówią ''kup Sony, najlepsze telewizory na rynku'' ale czy to nadal się sprawdza ??

Wybaczcie, że w tym temacie wspominam o Sharpie, ale intryguje mnie właśnie jego jakość podług Sony. Mam 32LE320 i jest naprawdę solidny, dobrze wykonany i prezentuje bardzo dobrą jakość obrazu. Czy ta seria, należy do udanych i mniej awaryjnych niż nowsze serie ?

Z jakiej udanej serii mógłbym mógłbym kupić Soniaka ? Zaczynam coraz mnie brać go pod uwagę, no ale liczę się z tą marką. Wiem, że jak pójdę do sklepu, to mnie zagadają o Sony. A chce naprawdę mieć argumenty, które zaskoczą sprzedającego. Kupowałem nie raz tv, i za każdym razem chcieli wcisnąć mi bubel.
 
Do góry