Zakup Lg c2 65 cali czy warto dokupić dodatkową gwarancje w rtv euro agd

tomasek_PL

New member
Witam
Kupiłem ten telewizor i zastanawiam się nad dodatkowa gwarancją. Możecie doradzić, czy warto i ilu z was zakupiło.
Trochę boje się awarii po 2 latach.

Pozdr.
 

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeczytaj dokładnie warunki czy jest to faktycznie gwarancja, czy forma ubezpieczenia. I czy nie zakres ochrony nie będzie wykluczał jakiś przypadków, które realnie mogą się zdarzyć. Jeśli wygląda ok i cena adekwatna, to myśle, że warto.
A jeśli można zapytać, to jaka cena i za jaki okres? I cena zależy od przekątnej czy ceny tv?
Do Lg nic takiego nie dokupowałem osobiście. Ale teraz mam oleda Sony i planuje taką rozszerzoną gwarancje kupić niedługo. Tylko tu nie ze sklepu, a Sony bezpośrednio umożliwia rozszerzenie gwarancji o 3, 4 lub 5 lat.
 

tomasek_PL

New member
podstawowa ubezpieczenie od awarii na 3lata(po skończeniu od lg gwarancji) 1000zł

  • Naprawimy awarie po gwarancji producenta nawet do 5 lat od zakupu
  • Wymienimy TV na nowy, jeżeli naprawa będzie niemożliwa lub nieopłacalna
wariant pełny ubezpieczenia na 5lat 1750zł

  • Naprawimy awarie po gwarancji producenta nawet do 5 lat od zakupu
  • Wymienimy TV na nowy, jeżeli naprawa będzie niemożliwa lub nieopłacalna
  • Naprawimy nieumyślnie uszkodzony sprzęt, np. pękniętą matrycę
  • Wymienimy uszkodzony pilot
  • Kurier zabierze sprzęt do serwisu i odwiezie po naprawie
  • Otrzymasz nowy TV w przypadku kradzieży z włamaniem
 

tomasek_PL

New member
Jutro mam dostawę telewizora a bardzo mi wciskali te ubezpiecznia. Przy zwykłym telewizorze bym na pewno nie brał. Jednak przy oledzie mam pewne obawy.(trochę się naczytałem w necie i naoglądałem) a to mój pierwszy oled. Mam obecnie telewizor Lg La660 42 cale i pięknie śmiga od 10lat. Normalnie bym nie zmieniał ale zachciało mi się większego :)
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja tysiaka dałbym w ciemno gdybym miał mieć spokój przy oledzie na 5 lat - no chyba że masz małe dzieci i boisz się że ktoś rzuci czymś w matryce to wtedy opcja nr2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też bym brał, mój tv ma już ze 3 lata, a dodatkowe ubezpieczenie jest na 5 (w sumie)
Tej dopłaty już nie pamiętam, a ja mam spokój i tv nie pójdzie w razie awari na śmietnik. Nawet gdyby mieli finalnie zwrócić 30-40%, bo jest tu zapewne amortyzacja.

Poskąpiłem tak na lodówce za 5-6k, nie pamiętam, przyjechał serwisant i wprost stwierdził, że nie da sie naprawić (nieoplacalne), a gdyby było ubezpieczenie, to nie byłoby problemu, także...

Z pralką było to samo, padła zaraz po gwarancji.
 
Ostatnia edycja:

kuba378

Active member
Jeśli na sprzęcie jest napis Samsung, zwłaszcza sprzęcie AGD, to musi paść zaraz po gwarancji, nie ma bata.
Znam to z autopsji 🤬
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym odpuścił, z całą pewnością masz znakomity serwis za sobą na wypadek, przypadku . :)
 

tomasek_PL

New member
Gwarancje mogę przedłużyć na kolejne 3lata w sklepie do końca gwarancji od Lg(mam czas do 2 lat).
Tyle sie dopytałem w rtv euro agd.
 
Do góry