ZAKUP KONTROLOWANY wiosna 2017

karneol

New member
Witam
Zakładam nowy temat z zamysłem kupna telewizora z 2016 roku na przełomie marca 2017 gdyż podobno najlepiej wtedy trafić na wyprzedaże.
Postanowiłem stworzyć swój subiektywny ranking telewizorów dziś nie przekraczających 6 tyś. i mających minimum 55 cali.
Mam nadzieję że na wiosnę do wyrwania będą o wiele taniej.
Zapraszam wszystkich do zabawy i głosowania i zestawienia tych modeli wg. własnego rankingu.
Model który wygra najprawdopodobniej zostanie zakupiony

Nie wiem czy pomysł wypali ale może tak i to pozwoli podjąc mi decyzję

-Sony KD-55XD 8505 ok.5400
-Samsung UE55KS 7000 ok.5500
-LG UH770 ok.5400
-Panasonic TX58DX750 ok.6000
-Philips55PUS7178 ok.4800

Proszę o podanie pierwszej trójki

Ja na razie tak:

1 Panas
2 Sony
3 Samsung

Ranking bez podziału na kategorie że ten ma to lepsze a ten tamto chodzi o całokształt


Ciekawe czy pomysł się spodoba
Pozdrawiam:smile:
 

radam5

New member
I to jest dobry pomysł bo w moim mini rankingu sa modele powyżej. Tylko napisz jakiej wielkości LG bo 55uh7707 to koszt ok 4700 a 55uh8507 (który wydaje się być sporo lepszy od 7707) to ok 5700 .

Na dzień dzisiejszy
1 LG ale 55uh8507
2 Panasonic
 

wucash

Active member
Bez reklam
do marca 2017 jeszcze tyle czasu... uwierz mi zmienisz zdanie jeszcze ze 3 razy :) a jak pojawią się modele z nowego roku...
 

karneol

New member
I to jest dobry pomysł bo w moim mini rankingu sa modele powyżej. Tylko napisz jakiej wielkości LG bo 55uh7707 to koszt ok 4700 a 55uh8507 (który wydaje się być sporo lepszy od 7707) to ok 5700 .

Na dzień dzisiejszy
1 LG ale 55uh8507
2 Panasonic
Dzięki za zwrócenie uwagi na 8507 ale moim zdaniem poza 3D i lepszym dźwiękiem zbytnio się nie różni a nie jestem fanem 3D więc nie będę dopłacał tylko brałbym 7707+soundbar

Ceny oczywiście podałem orientacyjne gdyż często są promocje a w niektórych sklepach internetowych zaskakująco niskie ,dlatego mam pytanie czy istnieje na forum temat dotyczący sklepów internetowych ich rzetelności ,które są polecane i w których nie ma problemu z ratami.
Jakoś nie mam zaufania do tych mniej znanych które nie mają stacjonarnego odpowiednika
 

karneol

New member
Ale nie "flagowce". :-(
Właśnie dlatego w moim zestawie nie ma flagowych modeli
Ideą jaką mi przyświeca ten pomysł jest to by na wiosnę wyrwać naprawdę dosyć dobry telewizor za przystępną cenę i dokupić do niego soundbar ,na dzień dzisiejszy taki zestaw jest dla mnie ciut za drogi a że mogę poczekać te 4 miechy więc czekam.;-)
 

collider

New member
Bez reklam
Wystarczylo napisac, chce kupic tv w takim i takim budzecie, co doradzacie? Potem grzecznie poczekac do kwietnia :). Jednak sprytnie owinoles to w sreberka i marketingowo temat chwycil :grin:
 
Ostatnia edycja:

radam5

New member
Dzięki za zwrócenie uwagi na 8507 ale moim zdaniem poza 3D i lepszym dźwiękiem zbytnio się nie różni a nie jestem fanem 3D więc nie będę dopłacał tylko brałbym 7707+soundbar

No właśnie chyba różni się też matryca, rodzajem podświetlenia a co za tym idzie obraz podobno jest lepszy niż na 7707.
 
Do góry