Zakup do ok. 2000 zł

Yaro

New member
Zauważyłem że Mr "kiki" jest Guru od JVC, TV, LCD, Plazma najlepsze JVC /w/g "kiki".............
Moje zdanie na temat kamer jest jednpznaczne od chwili przetestowania obrazu z kamery Panasonic z2ma przetwornikami CCD i jednoprzetworkikowym modelem SONY PC-103..........
Kochani Piewrwsz jest SONY potem.................... długo nic i Panasonic..............Nikt mnie nie przekona do kamer JVC.
Prosty test. Proszę filmować w kiepskich wrunkach oświetleniowych,
Panasole i JVIsy szumią jak cholera!!! Sony..... minimalnie......
I to właśnie różnica........
Jak jest słonko to wszystkie łądnie "kręcą" jak go nie ma tylko Sony....
Tak było jest i pewnie będzie.....
Pan "kiki" stracił tu na wiarygodności......
Jak kogoś stać to Sony 3 CCD lub 3 CMOS......
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli do nagrań - to cena 1625 zł/z torbą / jest extra .
Kamery Sony też testowałem . W klasie HD są zdecydowanie najlepsze ale w klasie 2000 zł - to możemy stanać śmiało do walki .

http://www.geizkragen.de/preisvergl...rder-digital/sony/sony-dcr-pc-103/111315.html

Nie dziwię się jak porównujesz Małego Fiata z Mercedesem .że wychodżą dziwne rzeczy . weź do ręki GS 400 , MZ c 500 JVC - swoją kamerę Sony.
I kto tu szumi ??????

Ocena jest Twoja i super ale nie zarzucam Ci WIARYGODNOŚCI - to poprostu Twoja opinia.

pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Może ja też coś dodam :), miałem okazję testować kamery i wg mnie w tej chwili na rynku kamer podstawowych najlepszy jest Panasonic.
 

amania

New member
Pojedynek najlepszych LCD

To ja się podczepię pod wątek i zapytam jaką kamerę polecacie na potrzeby domowo-turystyczne, tj. kręcenie dzieci w warunkach domowych i w plenerze (np. na nartach)+ wszelkie przedstwienia w szkole, przedszkolu itd.
Dotychczas korzystałam ze starej kamery Sony, ale po ponad 10 latach zaczyna szwankować, poza tym chciałabym mieć cyfrowkę.
Zastanawiałam się nad Panasonikiem NV-GS35, teraz czytam tutaj o JVC i już sama nie wiem...
Poradźcie coś ludzie. Tak, żeby było porządnie i do max. 2500 zł.
 

Zorro

New member
No to ja też się podczepię :) W kamerach mam średnie rozeznanie.
Chodzi mi o kamerę cyfrową , ładnie filmującą pejzaże i dość uniwersalną , no i żeby dobrze korygowała drgania ręki :) Aha , zdjęcia też by się przydały , ale w rozdz. większej niż 640x480. Tyle wymagań , a cenowo chciałbym zmieścić się w 2tys. Można wybrać coś ciekawego? Co polecacie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zmieniaja się technologie, zasady, mozliwości
ale czułość JVC jest nia zagrożona
Kamery dx 27 przy obiektywie 1,2 - są nie dopobicia w tym segmencie
cena 1625 zł - daje Ci gwarancję znakomiej jakości
Oczywiście ,że testowaliśmy je z Sony,Panasonicem . I spoko.
sprawdź testy są na tym portalu w kilku miejscach.
wejdź też na test www.videomax***
sprawdź też
serię
http://www.jvc.pl/product-list.php?id=100016
http://www.panasonic.pl/oferta.php?sub=24
porównaj zdjęcia
filmy
i parametry
ta kamera jest extra
pozdrawiam
 

Zorro

New member
LG 32LZ55 poszukuja za i przeciw

A czy w tej cenie jest jakaś kamera robiąca zdjęcia w rozdz. większej niż 1024x768?
 

maraso

New member
Może mi ktoś powiedzieć (napisać ), czy JVC GR-73E ma konwerter analog->cyfra? Wiem, że posiada wejście AVin, ale czy to jest równoznaczne z tym, że może konwertować nagrania z video do komputera bez nagrywania na kasetę?
 
Do góry